reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

czesc
ja juz od 5 nie spie i rzucam sie z boku na bok wiec stwierdzilam ze trzeba wstac :sorry: kurde katar mnie zbudzil i juz koniec spania...

marzenko co do odkurzacza towiem ze nie powinno tak byc, moj braciszek za punkty z kads wytargal odkurzacz niby markowy ladny itp a tak samo reagowal... oddal go na gwarancje :tak:

befatko hello jak tam J?

lili slonce moje Ty mnie nie strasz z tym imieniem :laugh2: Chociaz musze Ci powiedziec ze mi ta dzidzia bardziej fika niz mlody w brzuszku... bardziej aktywna jest :tak:

kroma no tak sie mowi tez slyszalam :tak: No i z mlodym tez miala brzuchol strasznie wielki i mowili ze na chlopa :tak:

Future, ciacho hello :-)
 
reklama
Witam :-) larvunia My troszkę dłużej pospaliśmy, Mnie synek obudził o 7.30 ... coś ostatnio non stop się budzi o tej porze, jak tak to ślicznie spał do 9 nawet 9.30 a teraz 2godz wcześniej a chodzi spać tak jak chodził ... Tak sobie myślę, że chyba młody zaczyna Mnie już przyzwyczajać to wczesnego wstawania bo jak dzidzia będzie to nie pośpię podejrzewam ;-) ale żeby już zaczął Mnie przyzwyczajać hehe troszkę szybko ... ;-) dzisiaj znowu ziąb -19 a Ja muszę iść po wyniki do szpitala normalnie nie chce Mi się wychodzić - wczoraj zmarzłam jak szłam po pieczywo i dzisiaj już psikam ... Usz co za pogoda ....
Co do brzuszków to Ja miałam ogromny, i kto na Mnie patrzył to wróżył chłopaka no i jest mały czort, tata na Mnie mówił kulka bo miałam taki brzuch jak piłka :-) okrąglutki ...... :-)
Megi a jak tam Zuzinka się czuje??? Pozdrawiam :-)
 
hello:)
ja juz dawno po kawce,dawid pospac nie da wstaje po 6.
no wlasnie megi jak tam zuzka?
niewiem co ztym odkurzaczem,jak trzeba bedzie to na gwarancje pojdzie,a tak sie cieszylam znim....
tylko nie mam paragonu mam nadzieje ze maja.bo tak to lipa bedzie
my dzis do miasta musimy,i na zakupy wszytsko sie pokonczylo
 
pizzy mi sie chce :-D
ponoc u nas robia od niedawna pizze na telefon, do nas do bloku AZ 1 zl kosztuje dowozka :-D:-D:-D
wlasnie sie dowiedzialam ze moj znowu wyjezdza... "tylko" na dwa dni ale jednak :dry:
 
No to oficjalnie moge juz powiedziec ze bede podowjna ciocia. bratowa jest w ciazy. Wg wyliczen 6 tydzien a wg wielkosci pecherzyka 4 tydz.
jest juz na zwolnieniu i na nastepnej wizycie dopiero dokladniej sie dowie wsyztskiego i termin porodu wylicza bo teraz fasolinka jeszcze za malutka jest.
 
larvunia dasz rade, samej nie jes tak zle jak tylko 2 dni
daffi to super, ja mam jednego siostrzenca i jest kochany
 
reklama
Do góry