reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

wpadlam zyczyc dobrej nocy ;-)

kroma mowia ze przy dziewuszce sie brzydnie, ze niby urode odbiera, czyzbym zbrzydla?? :eek::eek::eek: hehehehe ;-):laugh2: Procz syfkow ktore mnie czasem atakuja nie czuje sie brzydka :sorry:
aneteczka to nie bylo smieszne :confused2::confused2::confused2::dry: ;-) jako dodatek bladokoperkowy roz moze byc ale nie jako calosc :sorry: Juz babcie poinformowane ;-):laugh2:

DOBRANOC :tak:
 
reklama
Lavrunia- hehe, twarzy to nawet tak dokładnie nie widać, więc ciężko mi określić i na żywca cię nie widziałam nigdy. Poza tym na początku nigdy się nie brzydnie, ja z Olką do 6 m-ca wyglądałam rewelacyjnie,nawet wyładniałam i nagle zaczął mi nos puchnąć i syfków dostałam, miałam sińce wielkie i wory pod oczami. A na koniec to wyglądałam jak nie ja. A chodziło mi o brzuch, masz taki bardziej na boki, niby bardzo szpiczasty to na chłopaka. U mnie się sprawdziło, ja miałam z Arkiem piłkę, a z Olką bardziej mi poszedł na boki, nie był taki sterczący. Pupa też idzie do tyłu, taka kaczucha się robi- na dziewczynkę, ale to tylko zabobony. A i na chłopaka jest niby wyżej brzuch, a na dziewczynkę troszkę niżej.
 
Ostatnia edycja:
mi wszyscy mowili, ze wyladnialam i bede miala chlopaka. cera mi sie poprawila, ale od 2 miesiecy mam kinol bardzo czerwoniasty.
no a z brzuchem to chyba racja, ja tez mam na boki a nie szpiczasty.
 
ja w drugiej ciazy mialam jak pilka taki wystajacy okragly i tez mialam super cere do konca ciazy w pierwszej tez mialam ladna cere no i mam obie dziewczyny:-)
 
Future- chodziłam do szpitala na dekerta.

larvunia- wiem, wiem że ty anty do różu nastawiona...........;-)


Ja w ciąży z Miśkiem miałam piłeczke wysoko do samego końca, więc u mnie się sprawdziło.
 
o widze wieczorne pogaduszki :)
ja miaalm brzuch jak balon,chodzilam jak slon :)na dodatek juz w koncowej fazie ciazy to nie mialam jak polozyc sie na bok,hehe mowie wam ciezko bylo:)
a teraz z zinnej beczki
dostalismy odkurzacz na prezent slubny,niby wszystko ok ale jak odkurzam to po jakims czasie sie wylancza sam i ponownie nie moge wlaczyc,dopiero jak dam do innego kontaktu to sie wlaczy,niewiem czy to wina odkurzacza czy kontaktu?moze za duza moc czy jak mam to rozumiec?
 
Hej Kobity:-)
OOOO, Larvunia, gratuluję Córeczki!!!:-D:-):-):-) Teraz przynajmiej będę wiedzieć na jaki styl buciczki dziergać:-D A imię Alicja bardzo mi się podoba:-) Choć muszę Cię uprzedzić że wszystkie Alicje jakie znam są szalone i bardzo temperamentne, na czele z moją córą:sorry::-D
Marzenka, dziwna sprawa z tym odkurzaczem...a nie ma napisane w instrukcji, że jak za długo chodzi lub się przegrzeje to się sam automatycznie wyłącza?:confused:
Megi, zdrówka dla Zuzinki i spokojnej nocy, oby jak najszybciej to paskudztwo przeszło!

A mi się żadne zabobony co do płci dziecka nie sprawdzały, brzuchy miałam spiczaste, nie na boki, cera się poprawiła, twarz wyładniała nawet, i wszyscy jak mnie widzieli w ciąży to wróżyli synków, a tu same dziewuchy :-D:-D:-D
 
reklama
Hej laseczki
Marzenka - ja tez mam w miare nowy odkurzacz i tez sie wyłącza kiedy za długo odkurzam(moja chata duza wiec po 30 min czasem go katuje) i nie chce sie właczyc dopuki troche nie ostygnie.Moim zdaniem jest to zabezpieczenie zeby nie spalic silnika tak jak masz w komputerze.Odkurzacz mam taki bez worków cylindrowy czy jakos tam.
No ale nie zaszkodzi zapytac sprzedwcy w jakims sklepie AGD

U mnie tez wszystkie mity ciązowe obalone.Brzuch miałam szpiczasty jak na chłopaka i do tego lekko wystajacy pempek,cera tez super i ogólnie jak z tyłu mnie ktos widział to nie bylo widac ze moge byc w ciązy dopiero jak mnie z przodu zaszli to było WOW ales ty wielka:-D:-D:-D:-DAle w sumie moja Kaya z charakteru to jak chłopak i chłopskie zabawki tez na topie pociagi i auta.Ulubiona bajka to tez auta :-D:-D


Kolorowych dziewuszki
dopiero w 7mym miesiacu dowiedziałam sie ze mój synek ma pipcie


Larvunia -oby córci juz patyk nie urósł:-);-)
Megi zdrówka dla Zuzanki
 
Do góry