reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

larvunia gratki, czyli dziewucha:-) imie bardzo ladne, mloda ma kolezanke Alicje i
fajna dziewczynka, zwariowana taka:-)
 
reklama
future zimno jest dzisiaj ze hejku a bylo rano o godz. 7 az -18,5stop porazka,
w weekend jedziemy do moich rodzicow, bierzemy lyzwy i bedzemy smigac u nich po stawach, zreszta łąki zalalo i zrobilo sie z nich wielkie lodowisko hehe

wlasnie przyszedl plecak i reszta dla mlodej, plack ladniejszy niz na zdjeciu, i piornik rozowy z myszka mini i wyposazeniem, bedzie mloda na bank zadowolona zreszta sama wybierala
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Daffi a jak Julka? Zdrowa już?

Bojku zimno jest strasznie.....
Ja na papierosa na balkon nawet nie wychodze bo sie boje;P hehe moze rzuce;P
 
w wannie sioe rozgrzalam jejku jak mi zimno bylo... masakra
my z nowu chorzy :baffled: ja smary po pas, mlody kaszle, w poniedzialek bylismy u lekarza, dostal syropki "tylko" bez antybiotyku... w dzien nie kaszle, ale w nocy sie meczy bidulek strasznie

Future tak szczerze to po co jezdzisz do tej szkoly rodzenia?
pytalam swojej ginki o te wanne do rodzenia ;-) jeszcze nikt tam nie rodzil, puki co, ale ponoc to fajna sprawa dopuki rodzaca kupy nie zrobi z wysilku :laugh2: Kurde ja bym chciala w wannie rodzic i to za free :tak: ale te kupy mnie przerazaja :sorry:
 
Witam

Larvunia- gratulacje!!! to kolejan babka nam przybędzie ;-)
Marzenka- 2 tygodnie nie całe jakoś ekspresowo nie wiem czemu.
Kroma - chyba dlatego sie nauczyła zeby mogła gnębić siorke starsza heheh

Młoda znow z ciastolina masakre mi w kuchni robi i w koło sprzątanie. A mała spać nie chce iść wykończą mnie czasem myśle że maja taki plan heheh...
 
Zamęczyć mame.....to jest plan! ;) Annes nie martw się...my pewnie tez takie byłysmy....Skąś to muszą mieć:p
Ale w sumie mają po ojcach ;p


Moja roznosi wszystko po chacie, co pozbieram i poukładam odwróce sie a tu od nowa wszystko roznosi. ggrrhh :wściekła/y:

A ciastoline Izku też uwielbia. Ale ja jej pozwalam tylk ona swoim stoliku i tylko po jednym kolorze. Bo ma takie duze pudła z Play-do i zaraz by wszystko pomieszala. WIec? rygor musi byc. :p
 
Witam po ciężkiej nocce:( Nic praktycznie nie spałam:no: Zuzia ok 24 zaczęła mi wymiotować w nocy same wczorajsze warzywa które jadłyśmy na obiad i tak z przerwami 15-30 minutowymi ciągle wymioty do prawie 6 rano:-( biedna jest dziś wycieńczona a ja nie wyspana....nie wiem czy to jej zaszkodziło, źle pogryzła czy jelitówka się odezwała ale biegunki nie ma:no: Wypiła orsalit żeby się nie odwodniła no i teraz podałam słabą herbatkę z cytrynką oby tylko nie zwróciła, och :baffled:
Larvunia czułam że dziewusia będzie:tak:
Pozdrawiam wszystkich, nie mam siły pisać nawet

Aha Beti raz jeszcze dzięki za pomoc:****
 
reklama
Do góry