reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

megi to raczej bedziecie musieli robic korekte,niewiem czy juz dostalas pit 11 z agencji mieszkaniowej to tez trzeba rozliczyc,my tez juz dawno zlozylismy pit.
a to nie dostaja z jw kasy przed wylotem wlasnie na takie zakupy?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Annes Zosia chodzi!? Wow!! Gratulacje!! Boże, przecież ona już roczek zaraz bedzie miała! Ale mam teraz mine, conajmniej taką :szok:

Megi ładne imionka ;)

A ja mam wiadomość od Larvuni, i juz wiem co bedzie miała, ale NIE POWIEM :cool2:
 
Nie wiem czy coś przyszło ale jak wy dostaliście z mieszkaniówki to i my pewnie tylko nie wiem czy czasem na adres stały nie przyszło....jak coś to mama mi zaniesie do US a co do wypłat no niby na te zakupy w marcu mają przesłać na konta może razem z wypłatą...
 
Ja sama mam taka mine :-) jak ona szybko urosła:szok:

Megi ładne imionka 3 mamy kciuki za Pawełka ;-)

Ja własnie zobaczyłam ze mam kase ze skarbówki :-)

Pr- jak to szybko leci juz Jaś po szczepieniu ;-) Zonia tez jakos nie płakała ale teraz po roku to ostatnie bedzie przeciagne je jakoś do 1,5 bo sie o nim naczytałam... Nati tez szczepi łam jak 1,5 miała

dobrej nocki papapa
 
no nie powiedzą, niech sie Larvuńka sama chwali ;)

Megi, poprzytulasz się chociaż i ciepełko będzie;)

Ja też zaraz śmigam spać.
 
Witam wszystkie mamusie! Mam małe pytanie : Czy znacie może jakiegoś dobrego prywatnego ortopedę dziecięcego??? będę wdzięczna za informacje. Dziękuję i pozdrawiam :)
 
reklama
Haha je tez wiem co Larvunia bedzie miała-DZIECKO :-D:-D:-D:-D:-DPewnie Ćipcie tak jak chciała
Hej Annes brava dla Zosi ,ale ten czas leci.Buziaki dla Was
Megi -a tez 3mam kciuki za Pawełka
Pr-dzielny Jasio.Widziałam foty równie urodziwy jak siostrzyczka :-D


Co do antykoncepcji to ja jestem na plastrach EVRA obecnie jestem bardzo zadowolona nie licząc względów estetycznych.Przyklejam najczesciej na plecach bo pod brzegi plasta właża mi kłaczki z ubran i obleśnie to wyglada.
Zastrzyki brałam 9mcy czyli załapałam sie na 3 zastrzyki -Mnie totalnie one nie pasuja
ciągle chciało mi sie jesc ,miałam pryszcze na buzi ,straszne wahania nastrojów jakas deprecha mnie łapała.No i zalezało od pielegniarki która dawała zastrzyk była 1taka starsza babka po jej zatrzyku tydzien na dupe nie mogłam usiasć ani z łozka wstac bo to domięsniowe a przy mojej rwie kulszowej zdychałam. A i po pierwszym zastzryku krwawilam tak jak przy okresie , równe 4 tyg.biegałam z podpachą :crazy:pózniej nie miałam wcale przez czas ich brania czyli 8mies .I bardzo długo po ich odstawieniu nie mogłam dojsc do siebie.
Brałam jeszcze tabsy róznego rodzaju ale w miare normalnie funkcjonowałam po dianie 35 ale to bardziej tabsy na cere niz anty



A ja chyba musze przejsc na jakas diete bo mam taka zgage od kilku miesiecy ze nie ma dnia w którym nie brałam Rennie czasem biore po 5 dziennie bo nie wyrabiam prawie jak w ciazy grrr
Ide spac buziaki dla Wszystkich
 
Ostatnia edycja:
Do góry