reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

dzien dobry:-)
ale wczoraj szybko padlam juz po 20 godz spalam:szok::szok:
annes gratki dla malutkiej:-)ile czasu czekalas na kase ze skarbowki?
no to ja czekam na wiesci od larvuni:-)
 
reklama
witam się ja z ranka, moje dzieciaki równo 6 na nogach stały, w sumie tylko jedno,bo drugie alarm podniosło.

Co do anty to Ja bym Dianę odradzała, moja koleżanka po niej w ciąże nie może zajść, ma puste jajeczkowanie i się teraz leczy.

A tak w ogóle to też stawiam na dziewuchę u Lavruni.

Annes-
szybko twoja mała opanowała sztukę chodzenia, w końcu za siostrą będzie biegać :)
 
witam ale moroz:eek:
pewnie larvunia bedzie miec dziewczynke hehe ja tak mysle :-D
to chyba tylko ja z was nigdy w zyciu nie stosowalam niczego z anty...:sorry:
wiec nie wypowiem sie co jest dobre a co nie
 
hello po przerwie :-)
ale sie stesknilam...
jeszcze nic nei czytalam co u Was, juz ide nadrabiac :tak:

edit:
hehe ciekawosc zjada co ;p
tjak jak czulam od poczatku bedzie dziewucha ;-) ale na 80 % pewnosci tylko ;-) W kazdym razie na usg nic nie wisialo miedzy nozkami ;-) Z dzidzia ok, poszlam na badanie po obiadku i myslalam ze bedzie dzidzia fikac i szalec zeby podejrzec lepiej ale gdzie tam, to typowo widac nasza rodzinka spiochow blahahaha...
mysle intensywniej o imieniu teraz... na dzien dzisiejszy jest Alicja ;p
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry !!!

Larvunia to moje gratulacje super !!!mam nadzieje ze juz tak zostanie i nie bedzie niespodzianki :-):-):-)

co do anty to ja tak jak ciacho nic nie stosowalam jeszcze :no:

ja pije herbatke i ruszam na miasto

milego dnia !!!
 
hej, mam cudowną koleżankę Alicję - takze imię bomba.
Ale kalinka i Tosia też są boskie. Albo Tola miało być?
Samo przyjdzie.
ale sie ciesze ;)

moja miala byc serafina, pozniej Amelia. i już na bank Amelia, aż tu nagle Helenka ;)
z imieniem nie tak latwo.

Zaraz jade do szkoły rodzenia, ale najpierw musze sie dobudzić ;)

love

do pozniej
 
No to larvunia gratulację - imię śliczne :-) a tak poza tym cześć wam wszystkim ...
Ja już około 8 szłam po pieczywo normalnie myślałam że zamarznę na stojąco ... normalnie taka zimnota na dworze że strach ... jak szłam to normalnie miałam wrażenie że powietrze w nosie zamarza ... ;-) dzisiaj jak Mnie żadna sytuacja ani nic nie zmusi to już się z domku nie wynurzam...
 
reklama
Larvunia gratulacje:)
no i imie przesliczne:D
oby juz tak zostalo:D
Gratuluję raz jeszcze:)

My sie dzis dowiemy w ktorym tyg jest moja bratowa:)
 
Do góry