reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

no dobra, troche jarze z tymi galeriami, niech bedzie. poogladalam wasze i........... jak zwykle zazdroszcze. impra nad jezieorem zapewno udana ;) widac po minkach. i jakie malutkie ptysie z wami na rękach. eh....gdzie jesteś Hela ;/

tzn wiem, ze w brzuchu, tam masz bezpiecznie, ale....
chce się już nią pocieszyć....ale dla jej dobra niech siedzi w mamuni jak najdłużej. Następne fotki bede dodawała tam. no nie ogarniam jeszcze tego całego foruma.....
 
reklama
ale najawzniejsze ze przespana cala
u nas mloda jeszcze pare miesiecy temu wedrowala do nas w nocy mala nie jest bo 6 lat miala
 
Martuchaa dobre dobre ;-):-)
hehe no niezłe :) też się u mnie sprawdza :)

pr a jak sie czujesz na tej diecie?bo widze ze chyba zadowolona jestes
my juz po zakupkach,nachodzilam sie ale jutro przynajmniej nie musze nigdzie na miasto isc:-)
kwiaty zamowione,tort tez :-):-):-)
ciasteczko zwiekszylam wit b2 do dwoch tabletek dziennie bo bralam tylko jedna tak jak pisalo w ulotce i juz prawie nic nie widac;-)
Marzenka a po co Ty wcinasz tą wit b2 ? No wiązankę z białych róż to pewnie będziesz mieć piękną ... czekam na fotki :) Szkoda, że do szkoły jade bo gdyby nie to to przyjechalibyśmy z Marcinem :/ no ale mam nadzieję, że umówimy się innym razem żeby opić Wasz ślub :)

Megi - ja tak samo znosiłam ciążę - cały czas do pracy chodziłam, biegałam nawet :p w piątek byłam w pracy (a mam duuużo schodów do pokonania dziennie) a w poniedziałek pojechałam rodzić :) Wszyscy się skapnęli bo mnie w pracy nie było :p

Future ja nie chodziłam do szkoły rodzenia, oddychanie jakoś samo przyszło podczas porodu :p
Co do tezy, że z drugim łatwiej ... brr wcale nie ta łatwiej ... jak teraz bym zaszła to chyba całą ciążę bałabym się tego porodu ... wtedy jeszcze tak bardzo nie wiedziałam co to znaczy :/ Megi - masz rację !

Ja od dzisiaj zaczynam odchudzanie - dieta MŻ (głównie słodkiego) ciekawe co z tego wyjdzie :/ pewnie nic jak zwykle bo się od słodkiego nie mogę pochamować :/ Nie mogę przejść na żadną konretną dietę bo karmię cycem jeszcze tego mojego pasibrzucha
 
madziarena i nic nie pomaga zeby mloda odstawic od cyca?
to tylko pozazdroscic ze tak dobrze ciaze przeszlas, ja w pierwszej przez 3 miesiace koszmar a przy drugiej nie moglam nic smazonego
 
madziarena bo mi zajady wyszly,od dluzszego czasu sie znimi mecze ale az tak bardzo to dopeior teraz mi wyszly
hehe trzymam cie za slowo co do opijania:-)
dobra zmykam
 
reklama
Do góry