reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

ania hehe dobre sobie ze ja nie musze:-D wiesz ja niby mam 1kg nadwagi wedlog BMI ale dobrze bym sie czula jakbym schudal z 5kg to wtedy bym moze weszla w rozmiar 40
madzia ja kiedys mialam silna wole jezeli chodzi jedzenie tzn. po 18 niczego nie jadlam nawet jak byma strasznie glodna zapijlam to jakims mlekiem sokiem itp.
a teraz nie je niczego po 20 :-D:-D no i mam ciagoty do ciasta:sorry2:
 
reklama
ania hehe dobre sobie ze ja nie musze:-D wiesz ja niby mam 1kg nadwagi wedlog BMI ale dobrze bym sie czula jakbym schudal z 5kg to wtedy bym moze weszla w rozmiar 40
madzia ja kiedys mialam silna wole jezeli chodzi jedzenie tzn. po 18 niczego nie jadlam nawet jak byma strasznie glodna zapijlam to jakims mlekiem sokiem itp.
a teraz nie je niczego po 20 :-D:-D no i mam ciagoty do ciasta:sorry2:

no nie dziwie sie ze masz ciagaty do ciasta jak sama takie wynalazki pyszne pieczesz :tak::tak: to jak tego nie zjesc :tak:
ja tez staram sie nie jesc juz tak po 21 :-D ale nieraz m np czipsy wyciagnie to jak tu sie nie skusic hehe :-D
a tak ze 4-5 kg bym chciala zwalic ale jak...:baffled:
 
Ania ty nie masz z czego sie odchudzac :) jak cie widzialam ostatnio to super wygladalas :)

Ja teraz tez nie jest na zadnej diecie, staram sie nie jesc 3 godziny przed snem, nie jem ziemniakow i bialego pieczywa ograniczam tez slodycze i jakos waga powoli idzie w dol :)

chcialam zaczac chodzic tez na silownie ale nie mam z kim, a samej to tak glupio troche.. moze jest jakas chetna?? :)
 
ja to teraz 1kg przytyla jak dzieciaki maja ferie mniej ruchu mam paradoksalnie dobre co

niuska kurna bo w kurtce jeszcze moj wyglad ujdzie, ja mam spory brzuch i to jest sumie jedna czesc ktora mi jakos przeszkadza ja nie mam wciecia i przez to mam duzo w pasie
a ja ziemniakow nie jem od 4 lat chociaz czasem sie skusze na nie bo ziemniaki sa zdrowe ale jem je suche bez niczego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a wiecie ze ja tyle samo waze co przed ciaza :szok: wlasnie sie wazylam...
ale moze to oznaczac, ze przed ciaza za duzo juz wazylam :sorry2:
 
witam niewitane ;-)

chcecie zobaczyc troszke fotek z wczoraj ze spotkania z Jeżykiem ? :-)

to zapraszam do galerii ;-)
 
reklama
kurcze ja bez ziemniakow zyc nie moge :no::no:
mi tez moje sadelko troche przeszkadza ha ha...

Beti hej..foty superowe :-)
 
Do góry