reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

dziendobry
jezyk- 100 lat dla Cyprianka:)
Niusska- a co z tej skrobi sie robi i ile tego kupic? bo na allegro sa roznej wielkosci opakowania... a patrzalas w bomi czy czasem nie ma?
 
reklama
A Jasiowi juz nie chce sie samemu lezec juz chce na raczki i ogladac swiat. A silny jest ze hoho glowe tak wysoko podnosi i juz kpombinuje jak by tu sie przewrocic na bok. i wokol wlasnej osi zaczyna sie obracac:)
 
dziendobry
jezyk- 100 lat dla Cyprianka:)
Niusska- a co z tej skrobi sie robi i ile tego kupic? bo na allegro sa roznej wielkosci opakowania... a patrzalas w bomi czy czasem nie ma?

skrobia jest potrzebna jak chcesz sobie zrobic nalesniki lub jakies ciato albo zrobic panierke dodajac otrab do kurczaka, ma przerozne zastosowanie wiec warto ja miec. A otreby sa dobre firmy SANTE. Aha i ta skrobie to mozna tylko stosowac jak spada waga, bo jak sa zastoje to lepiej zrezygnowac na jakis czas, i w I fazie jej nie stosujemy...


Witam wszystkich :) u nas juz jest o wiele lepiej, Marta cala noc przespala wiec mysle ze jest wszystko na dobrej drodze. Musze jeszcze 1 opakowanie antybiotyku kupic bo w weekend sie skonczy a ma brac conajmniej do srody bo wtedy jest kontrola.


aaa i zapomnialabym Wszystkiego najlepszego dla Cyprianka !
 
dzieki Niusska:) to w pierwszej fazie tylko samo bialko i otreby? a ile ich dziennie? i czy w 1 fazie mozna np. do twarogu dodac szczypiorku czy zabronione?
 
hej laseczki
100 lat dla Cypusia!!!!
o widac ze prawie wszystkie ida na jakas diete, ja na to sie nie pisze dla mnie zbyt resyrkcyjne sa wole zjesc mniej lub wcale i bedzie oki
 
Otreby sie je codziennie po 3 lyzki dziennie najlepiej rano. I w I fazie samo bialko bez warzyw. Mozesz jedynie sobie troche posolic twarog. Ale np. mozesz jesc upieczone udka z kurczaka bez skory, rybe upieczona w piekarniku bo na patelni jak usmazysz jest niedobra, makrele wedzona jak lubisz, albo te sledzie z interka co ci pisalam, mleka nie radze pic w I fie jescazie dopiero od II, no i moje ukochane jajka jadlam codziennie rano na sniadanie w przeroznej postaci... Aha i na kolacje staraj nie jesc produktow typu jogurty kefiry czy seki wiejskie tylko najlepiej sledzie, jajka albo jakies miesko. Tam jest najwiecej bialka i rano bedzie wiekszy spadek wagi bynajmniej na poczatku bo pozniej to juz troche gorzej z tym idzie ;)
 
to w takim razie jutro jade z moim na zakupy bo w koncu bedzie mogl z domu wyjsc i od poniedzialku zaczne :) a jeszcze pwoiedz mi ile dni stosowac 1 faze? i czy moge witaminy brac w tabletkach bo teraz tez bralam
ciacho tobie zadna dieta niepotrzebna laska, a mi tak jeszcze musze z 5 kg conajmniej spasc. ale wczoraj wbilam sie na chama w moje najszczuplejsze spodnie :D:DD
 
dzien dobry !!
ja dopiero z kawa bo poszlam na zakupy wekendowe bo pustki zapanowaly w lodowce...
u nas tez pogoda sie zepsula pada deszcz od wieczora...
frown.gif

u mnie dzis gulasz i kasza wlasnie sie robi...
wkurzylam sie bo jak poszlam do sklepu to w tym czasie kurier przyjechal wrr...i noe zostawil paczki u sasiada jak zwykle tylko mam jutro odebrac w fili nosz kurde...
mad.gif


wszystkiego najlepszego dla cyprianka :-):-)

daffi to super ze tak bez problemu udalo sie siuski zlapac :tak:

niuskaa fajnie ze dzis z mala juz ok, moze cos zjadla wczoraj :baffled:

ciacho diety to tez nie dla mnie :no: lubie sobie pojesc co tu ukrywac :-D

Pr to ci maly spryciarz z jaska,:-)

zazdroszcze wam troszke tych spotkan :tak:
 
reklama
to w takim razie jutro jade z moim na zakupy bo w koncu bedzie mogl z domu wyjsc i od poniedzialku zaczne :) a jeszcze pwoiedz mi ile dni stosowac 1 faze? i czy moge witaminy brac w tabletkach bo teraz tez bralam
ciacho tobie zadna dieta niepotrzebna laska, a mi tak jeszcze musze z 5 kg conajmniej spasc. ale wczoraj wbilam sie na chama w moje najszczuplejsze spodnie :D:DD

witaminy sa wskazane zeby brac, nawet w ksiazce dukan o tym pisze :) jeszcze mi sie przypomnialo ze cole zero albo ligt mozesz pic. Bardzo dobra jest wtedy jak chce ci sie slodkiego. Ja tak litr dziennie wypijalam. Dobra jest z biedronki :) ja juz mam sklepy oblukane co gdzie i po ile :-D

czesc madzia :) mi sie wydaje ze wczoraj te wymioty byly spowodowane tym ze zalegala jej flegma i tym wymiotowala bo to tez tak wygladalo...
 
Do góry