reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Pszenne i owsiane maja byc, najlepiej jak zmieszasz je z kefirem albo jogurtem. A skrobie to ja na allegro kupowalam bo tez nie moglam nigdzie dostac. Ogolnie to zaopatrz sie w miesko drobiowe, jogurty i ser bialy chudy. Przyda ci sie tez mleko 0,5 % sa dobre sledzie a'la rolmopsy w intreku o zawartosci bialka prawie 16 g wiec to jest duzo. Cos jeszcze??

Jezyk ja stoswoalam i dalo duze efekty :)
 
reklama
a jak po tej diecie się trzymasz??? tzn. nie tyjesz z powrotem?
wiesz co u mnie to troche skomplikowane bo ja nie dokonczylam tej diety tak jak trzeba, nie zrobilam 3 i 4 fazy. Schudlam 18 kg i jak narazie nic nie przytylam a na diecie juz nie jestm 2 miesiac. Oczywiscie nie objadam sie czym popadnie pilnuje sie, a kg i tak dalej leca w dol. Osobiscie ja polecam ta diete bo naprawde mozna schudnac duzo na niej.

No Marta mi w koncu usnela. Biedna meczyla sie.. rano mi zwymiotowala, takim zoltym ze sluzem, nie mam pojecia co to moglo byc :no: musialo ja to bolec bo biedna plakala przy tym.. zobaczymy jaka ta noc dzisiaj bedzie bo poprzednia to co 2 godziny sie budzila z kaszlem i plakala.

Ja tez mam orbitka, ale ja mam chore kolano i kurcze nie moge dluzej niz 10 min na nim cwiczyc bo zaczyna mnie bolec :sorry: zostaje mi tylko rowerek stacjonarny i cwiczenia...
 
Jezyk 1oo lat dla Cyprianka :-) My od 8.00 nie śpimy i bardzo dobrze bo położę szybciej synka spać to i szybciej się obudzi bo tak to zasypia koło 14.00 potem śpi do 17.00 i rządzi wieczorem i wcale nie myśli o spaniu gdzie Ja już jestem wykończona i poszła bym spać ...
Ale dzisiaj pogoda do bani :-( deszcz padał znowu mokro ... usz ... a co do spotkań to też bym chciała z Wami mamuśki się bardziej poznać, spotkać i takie tam ;-) miłego dzionka życzę i do usłyszenia :-)
 
Cyprianku kochany wszystkiego najlepszego z okazji 2 latek!!!

happy-birthday-2.gif

mickey_happy_birthday.gif


Jeżyk ja też dziękuje za super spotkanie!! :-) oby więcej takich :-)

cześć tak w ogóle wszystkim :-)

Megi naskrobie ci na gygy jak mlody pójdzie spać ;-)

z tą dietą dukana może i ja spróbuje :sorry2:, też znam osobe, która baardzo dużo schudła po niej, przeszła wszystkie etapy i chwali sobie :happy:

Larvunia jak tam dzis? :-)

pogoda za oknem do dooopy, mam nadzieje, ze się rozjaśni jakoś do południa, bo na spacer trzeba iść ;-)

Mycha spotkanko zawsze można zorganizować ;) wystarczą chęci ;)
 
Ostatnia edycja:
No wiec nasze lapanie moczu dzis trwalo nawet nie 2 minuty:D
obudzilam meza zeby wstal i sie rozbudzil bo przed nami misja.. wsyztsko przygotowalam.. rozebralam mała na spiku...
ale jak ja podnioslam to sie obudzila i nie podobalo jej sie ze ja zbudzilam i koncertowala....
stwierdzilismy ze nad wanna najlepiej bedzie nam ja naczymywac i lapac mocz.
no i tylko ja umylam i po chwiliz aczela siusiac.. tyle strumieni ze nei wiedzialam ktory lapac:D ogolnie uzbieralo sie 60ml moczu wiec zrobimy posiew:)

Mycha no tzreba by bylo cos zorganizowac i spotkac sie w iwkeszej liczbie osob:D
dziewczyny co wy na to?
 
dzien dobry:-)
mycha my nie spimy od 6 :szok::wściekła/y:pewnie szybciej pojdzie mi spac no i dobrze bo mi tez wstaje o 18godz i rzadzi do pozna.
megi w sumie czemu by nie,przyjechalabym autobusem a wrocilabym zmoim,no do pomyslenia ta sprawa:-)moze po slubie jakos cio?
 
reklama
Hej
Zajadam śniadanko sobie hehe...
Marzenka czemu nie spiszemy się jakoś w końcu ja prawie zawsze w domu:tak:
Beti to czekam na gygy:-D
Co tam porabiacie dzisiaj, jakieś plany?? taka pogoda:baffled:
 
Do góry