reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

ja mysle ze sie poprawisz;-):-D mam problemy z uchem, mialam stan zapalny ucha zewnetrznego biore antybiotyk od tygodnia
i oklady do ucha z drugiego i dzisiaj na kontroli okazalo sie ze jeszcze moja skora nie wyglada jak powinna i ze musze jeszcze z 3 dni brac leki
future to tez jestesmy imienniczkami :-D
 
reklama
beti tylko, że ja nie wiem gdzie Ty mieszkasz:zawstydzona/y: a numeru telefonu też nie mam do Ciebie, bo mi się zapodziały:zawstydzona/y:

ania do kwienia już bliziuko. A chłopczyk czy dziewczynka mieszka u Ciebie w brzuszku??
 
hej dziewczyny;-)

mi też weny do sprzątania brak, teraz szwagierka przyjechała do nas na kilka dni bo ma ferie i tak sobie urzędujemy:-)
dlatego trochę mnie mniej ale nadrabiam:-D

Lili ja na facebooku mam Marta L a nie Ł, może dlatego nie możesz znaleźć:tak:
 
Jeżyk....kurde stęsknilam się Babo za Tobą....oj trzeba się spotkać koniecznie, kiedy bedziesz w m-czu? zrobimy zlot u Beti! ;) Może jak Marzenka będzie? 15stego? ale wtedy chyba Ci się ferie skończą... :(
 
Jeżyk no 2
glupek2.gif
ale to dowód właśnie na upływający czas , ja przeciez wtedy byłam starająca, a Wiko konczy zaraz 9msc :-) Izusia jeszcze nie chodziła, a Dawidek miał chyba msc, albo dwa :-)
zaraz ci napisze nr i adres ;-)

Ciacho z uchem to współczuje, ja miałam zapalenie ucha środkowego, myślałam, ze po ścianach bede chodzić, oby ci szybko sie wyleczyło i juz nie wracało, bo to brzydka sprawa

Kasik tez myslalam o tym dniu co Marzenka bedzie, ale to wlasnie po feriach, no i to marzec, moze cos wczesniej wykombinujmy
 
o kurde ja nie doczytałam ze to 15 MARCA ja myślałam, ze 15 LUTY i już się cieszylam, że za tydzień...
 
buuuuu jak zimno na dworze,wiatrzysko starszne:szok:
dziewczyny jak najbardzije spotkanko ale ja to dopiero w marcu jak juz bo teraz wiecznie cos mma do zalatawienia.beti twoj jedzie do afganu?
czesc jezyk mam nadzieje ze bedziesz juz znami:-)
a gdzie megi?
ide zupke robic:-)



+
 
reklama
Nareszcie chwila spokoju.
Julka i Kacper spia. chyba ide to wykorzystac tez na lezakowanie.
Tak pozatym musze pochwlaic Julke ze pzrespala cala noc bez pobudki.
widze samdzielne spanie w swoim lozku sluzy jej bardzo. fakt ze spala w poprzek i na koncu lozka ale ja juz zapomnailam jak to jest przespac noc cala:D
pewnie za to dzis nam poszaleje w nocy.
 
Do góry