reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Dzien dobry. Ale mnie główa jakoś boli i nie wyspana jestem jakoś bo mały zarlok budzi sie co 3 godziny na jedzenie. Wczoraj wkońcu 2 razy na spacerze bylismy az mnie nogi bolały wieczorem. W końcu można było pochodzic dzisiaj tez gdzieś pójdę:)
 
reklama
Lili ja fc tez dlugo sie odnalezc nie moglam i nie korzystalam, teraz jakos idzie i tez sie szybko przyzwyczaisz ;-) ja cie juz mam ;-) a u nas troche pracy jak zwykle, Wiktor rośnie jak na drożdżach :-) wredny sie robi po tatusiu :-) , no bo przecież nie po mamusi :-D niedawno wyszedł mu pierwszy zębol, co juz poczułam na sobie, bo dalej na cycu :-) rehabilitujemy sie cały czas i pewnie z czasem dogonimy rówieśników, bo juz jest coraz lepiej :-) no i być musi ;-)
zazdroszcze weny do sprzątania, u mnie dziś niemoc totalna :sorry2: moze i do mnie wpadniesz? ;-):-)

Marzenka kupe kupe, coś sie ostatnio nie moge zmobilizować do pisania :sorry2: to czekam na ciebie 15 marca :-) o której wypowiesz magiczne TAK ? :-)
a Dawid jest powalajacy i jaki duży juz :-)
 
tak tak dawid rosnie jak drozdzach :-)czasem jak sie rozgada to tylko sie smiac:-D:-D
twoj wiktor tez duzo urosl,zaraz roczek bedzie mial:-)jak ten czas leci:-)
kochana slub jest o 14-30;-)
no ja sie zbieram zeby do ciebie zadzwonic od tygodni :-):-):-)hehehehee :-)dobra idziemy na spacer bo sie umowilam z kolezanka i jej synkiem
 
Cześć dziewczyny. Melduję się drugi dzień:):) może jakoś się wciągnę na nowo.
beti WITAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak tam właśnie Twoje maluchy. powiedz czy Ty dalej jesteś w tym samym miejscu w studio, czy nie pracujesz?? bo chętnie bym Cię odwiedziła:):) albo może wpadłabym na kawkę zobaczyć Twojego Wiktorka;) no tak trochę się wpraszam:zawstydzona/y:

katgen Oj jaki miło Cię zobaczyć. co tam u Ciebie?????? jak się nudzisz to zapraszam do mnie. wiesz gdzie to jest:)

przyszlirodzice a co u Ciebie??? może tak w wielkim skrócie

marzenka sukieneczka urocza. to już całkiem niedługo ten wielki dzień

larvunia i futuremummy( jak właściwie masz na imię???) jak tam ciężaróweczki się czujecie. n kiedy macie termin

Dziewczyny tak mi się marzy spotkanko. chciałabym zobaczyć Izunię, Dawidka, Marcelka pewnie już urośli i to sporo od ostatniego spotkania.
Chciałąbym zobaczyć Wiktorka oj aż mnie skręca żeby go utlić, no i brzuszek larvunii mnie bardzo ciekawi.
No i oczywiście chciałabym zobaczyć wszystkie nowe buźki i dzieciaczki

Pozdrawiam!!!!!!!!!!!
 
to 15 marca Marzenka ja też się piszę na spotkanie:)

Beti....Ty na bb? o dżisas! :happy2:

no ja innej opcji nie widze, zeby cie nie było :-p :-) robimy zlot :-)
hehe no na bebe :-) układałam zakładki od nowa w przeglądarce to wpadłam zobaczyc co słychac ;-):-)

Marzenka udanego spotkania i buziole dla Dawidka :-) a czas leci leci, niby tak niedawno tyle starania o niego, a teraz siedzi taki czortek i wali mi po klawiaturze, przez co co chwila pisze od poczatku bo mi wylaczy :-)

Edit:
nieee no Jeżyk normalnie myślami cie ściągam :-D hehe, sama ostatnio oglądałam nasze zdjęcia i wspominałam jak było super wtedy :-) kochana tam juz mnie nie ma, ale jak będziesz w Mczu to zapraszam do domku na kawke koniecznie, no i rzecz jasna z chłopakami oczywiście :-)
Cypisek niedługo roczek, czas zapitala oj zapitala :-)
a spotkanko tez mi sie marzy, może w maju powtorka z rozrywki? :-)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny ja prosto od lekarza wrocilam, mam dalsza dawke antybiotyku brac jeszcze z 3 dni zeby sie nie odnowilo:baffled: ale przeboleje chociaz strasznie sie po nim czuje
beti wkoncu cie tu widzimy
lili ja tez chce miec taka wene do sprzatana a tu nic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ciacho jestem, ciekawe na jak dlugo znowu :baffled::-) ale postaram sie czesciej ;-)
widze, ze cie chorobsko dopadlo, kuruj sie kochana, mam nadzieje, ze za 3 dni juz bedzie lepiej :*
 
jezyk niespokojny ;)
zarowno ja i larvunioa mamy imiona jak większość pań tutaj ;) Ania ;-) ja mam termin na 10 kwietnia, a larvunia jakoś miesiąc po nas. tzn chyba na czerwiec.
mi ostatnio lekarz powiedzial, ze juz od 20 marca mozemy rodzic, wiec sie nastawiam na trochę wcześniej ;)
 
reklama
Do góry