reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Dziewczyny ale żem pospała z synkiem :-) i mdłości trochę przeszły :-) spaliśmy 2,5godz., dziękuję Wam też za rady co do mdłości na pewno skorzystam bo na dłuższą metę ciężko jest je znieść :-(
Jezyk też witam Ja Cię nie pamiętam bo nowa jestem ;-) ale miło Mi, Lilli mam nadzieję że ta choroba w końcu opuści Wasz dom :-) trzymam kciuki :-)
Co do imprezy to byłam ostatni raz w bodajże listopadzie w duecie:-) fajnie było i trzeba by się wybrać gdzieś póki brzucha dużego jeszcze nie ma ;-) hehe
 
reklama
czesc
my juz w domku.. uuufff...
fartem sie dostalam do lekarza dzis normalnie tlumy w przychodniach, co sie dzieje :szok: Kurde glupi ma szczescie ;-):-D 30 min tylko czekalam ;-)
cieplutko az szkoda do domku bylo wracac a mlody w aucie zasnol, wdrapal sie do domu na spiocha i dalej spi :eek: a myslalam ze spacerek zaliczymy :sorry:
 
Marzenka sukienka bomba. podobaja mi sie takie:D
jejku juz tak niedlugo:)

Larvunia no widzsz szczesciara jestes:D
 
naszla mnie chec na babke laciata:-)zaraz bede robic :-)
i jeszcze faworki bym zrobila:-):-)
larvunia ty to masz zawsze farta:-)
daffi no to juz niedlugo i juz nie bede panna:-D
 
czesc:-):-)
jakies plany na dzis macie?
bo my tylko spacer zaliczymy:-) i wsio:-)moze potem dostane natchnienie bo musze ciuchy posegregowac itd bo nawet niewiem co mam w szafie:szok:tyle tych lachow sie nazbieralo:-)
aneteczka miloszek dalej tylko mama i mama?to chyba normalne w tym wieku bo moj tez ciagle nawet w nocy jak wstane to juz sie budzi iszuka mnie,osttanio to nawet nie dal mi sie wykapac bo stal pod drzwiami i ryczal,a kolezanki synek to juz wogule przegina o 3 rano budzi sie i juz nie spi do rana:szok:dopiero o 12 w poludnie idzie spac:szok::szok:choc moj to tez nie lepszy kiedys wstal i po ciemku bawil sie zabawkami nawet niewiem kiedy usnal:szok::szok::szok:
 
cześć laski!!!!!!!!!!! czy któraś nas jeszcze pamięta?? już nawet nie wiem kiedy byłam ostatni raz na forum, tak jakoś dziwnie się wszystko układa. Pracuję dalej w szkole, dorabiam w bibliotece popołudniami no i kończę tą swoją magisterkę więc brak mi czasu na cokolwiek. Na szczęście chłopcy nie chorują ale za to broją jakbym ich miała z dziesięciu. Widzę, duzo fasolek i buźka mi się uśmiecha. Dziewczyny zyczę Wam spokojnej ciąży. Marzenka tobie udanego wesela ( a kiedy je masz?) a całej reszcie zdrówka dla dzieciaczków

myślałam o tobie ostatnio, super, ze chłopaki zdrowe, a tobie widze pracy nie brakuje, uściski dla was :*

Lilli spóźnione [*] [*] dla dziewczynek
 
Dzień dobry!:-)
Beti witaj! Bardzo dziękuję.... Napisz co tam u Was, jak tam Wiktorek się miewa?
Marzenka ale śliczna sukienka, krój właśnie w moim guście:tak: Nie mogę się doczekać Twojej fotki z tego Wielkiego Dnia:-)

A ja wczoraj wiosnę poczułam, pomyłam wszystkie okna, poprałam firany, a dziś już poprasowałam je i powiesiłam (haha, musiałam się pochwalić;-)), rzadko takie zrywy mi się zdarzają:-D Ale aż w chałupie jaśniej się zrobiło;-)
Zalogowałam się wczoraj na facebooku, i jakoś nie potrafię tam się odnaleść, dziwnie jakoś, może dlatego że do NK sie przyzwyczaiłam:sorry2: Kilka z Was znalazłam, więz zaprosiłam do znajomych, ale Martucha Ciebie nie widzę:happy2:
 
reklama
lili witaj:-)
hehe ja tez sie odnalesc nie moge na f,jakos dziwnie inaczej
no to wielkie brava dla ciebie za porzadki:-)
beti kupe lat:-)buziaki dla was,15 marca bede w m-czu bo mam sprawe w sadzie mojego brata,moze uda nam sie spotkac:-)
 
Do góry