reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

lili pol roku o dosyc czasu ale moze byc ze teraz infekcja ma inne podloze i powinien przepisac inny antybiotyk dla mnie przepisywanie z tej samej grupy tez mija sie z celem
a przepis na bita smietane mowisz masz:-)
ja robie 3 smietany po 200g kazda i do tego 2 galaretki rozpuszczona w 2 szklankach wody mozna nawet w mniejszej ilosci rozpuscic,
a super jest smietana 36% tylko ja to sie tak z 10min ubija ale bez zadnych usztywniaczy trzyma sie jak trza

future niektorzy ludzie to ostanie dziady i tyle
 
reklama
O dzięki Ciacho!:-)
Nie mogę się od rana od neta odczepić...a godzinki lecą :confused2: Idę w końcu coś pożytecznego dla siebie i otoczenia zrobić;-) Miłego dnia laski!
 
lili najpierw ubij smietane i wlej tezejaca galaretke tak w ramach przypomnienia hehe
no ja tez mykam na dwor bo cieplo az milo musze dupsko ruszyc bo odkad dzieciaki maja ferie przytylam :szok:
milego dnia lili i rescie
 
Oooo widzisz, a ja bym wlała galaretkę do nieubitej śmietany... mi to jednak trzeba jak krowie na rowie tłumaczyć:zawstydzona/y::-D
Miłego spacerku Ciacho!
 
cześć laski!!!!!!!!!!! czy któraś nas jeszcze pamięta?? już nawet nie wiem kiedy byłam ostatni raz na forum, tak jakoś dziwnie się wszystko układa. Pracuję dalej w szkole, dorabiam w bibliotece popołudniami no i kończę tą swoją magisterkę więc brak mi czasu na cokolwiek. Na szczęście chłopcy nie chorują ale za to broją jakbym ich miała z dziesięciu. Widzę, duzo fasolek i buźka mi się uśmiecha. Dziewczyny zyczę Wam spokojnej ciąży. Marzenka tobie udanego wesela ( a kiedy je masz?) a całej reszcie zdrówka dla dzieciaczków
 
cześć laski!!!!!!!!!!! czy któraś nas jeszcze pamięta?? już nawet nie wiem kiedy byłam ostatni raz na forum, tak jakoś dziwnie się wszystko układa. Pracuję dalej w szkole, dorabiam w bibliotece popołudniami no i kończę tą swoją magisterkę więc brak mi czasu na cokolwiek. Na szczęście chłopcy nie chorują ale za to broją jakbym ich miała z dziesięciu. Widzę, duzo fasolek i buźka mi się uśmiecha. Dziewczyny zyczę Wam spokojnej ciąży. Marzenka tobie udanego wesela ( a kiedy je masz?) a całej reszcie zdrówka dla dzieciaczków

ja cie nie pamietam ale witam ponownie cieplo:)
 
hej dziewczyny;-)

ostatnio mam mało czasu ale podczytuje was w miarę regularnie.
u nas bez zmian;-)

zdrówka dla wszystkich chorujących i udanego zbliżającego się tygodnia:-)
 
hej jeżyk fakt wieki cie tu nie bylo, moze chociaz raz na tydzien cos nasmarujesz:-D
dobrze ze chlopcy zdrowi, spytaj sie kogo tutaj dzieciaki nie lobuzuja to pewnie nie znajdziesz nikogo:-D
ja juz obiadek prawie skonczony i jeszcze bigos zrobilam bo moj M lubi:-)
 
reklama
ciasteczko mam sukienke,z tylu zawiazywana rekaw ma do lokcia jak znajde cos to podesle linka:-)
jezyk 19 lutego mam slub cywilny:-)
my wlasnie wrocilismy ze spacerku,wcale nie jest tak cieplo,
 
Do góry