reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
dzieki dziewczyny za wspolczucie :tak:juz mi te dzwonki tak nie przeszkadzaja jak boli:dry: ale za to jaki teraz maja gabinet no kurna picus glancus:-)

daffi o mamuniu to ci chlopy zamiast zobaczyc co tak "pachnie" to zostawili:eek:
a julka lobuziak maly dobrze ze tylko tak sie skonczylo, chociaz ja pamietam jak mloda miala z 2 lata to skakala z biurak starszej no zawalo mozan bylo dostac
martucha, ania to teraz bedzie waga pod kontrola;-):-D
megi nic tak nie poprawia humoru kobiecie jak zakupy:-D:-)

a ja sama z mloda bo starsza na basenie z kolezanka, za 15zl moga siedziec ile chca i siedza juz od 13 a maja zamiar do 17 wiec narazie cisza w domu
 
witam i ja

Daffi- ja też dziś po szczepieniu, ja na szczęście pierwsza byłam.
Lavrunia- ach te maluchy, moja ostatnio sama kompa włącza. Wracaj szybko
Pr- ja też używam chusteczek z biedrony, a pieluch jeszcze nie, chyba młodej kupię, bo od huggisów ma uczulenie.
Madzierana- życzę udanej zabawy, też bym poszła na dyskę, ostatnio byłam w tamtym roku w lutym przed walentynkami i wtedy zaraz musiałam zajść w ciąże na dniach. i tyle było mojego balowania :)
Ciasteczko- to nie ciekawie masz z tym uchem, współczuję, i niech się szybko leczy :)
 
Ostatnia edycja:
kroma to sie chociaz zabawilas przed ciaza;-):-D ja to ostatni raz bylam 3 lata temu na weselu siostry a tak na jakiejs prawdziwej imperezie to na studiach 13 lat temu :eek:
 
ciasteczko- zapomniałam że we wrześniu, pod koniec byłam na weselichu, nawet potańczyłam, tylko nie popiłam.
Musisz gdzieś koniecznie wyskoczyć, ja bym sobie poszła, ale muszę cyca odstawić. Ty to masz tak jak ja z kinem, ja w kinie ostatnio byłam 10 lat temu na Ogniem i Mieczem :)
 
w kinie z moim to 8 lat temu bylam ale z dzieciakami w zeszlym roku na czyms tam to ogolnie nie jest zle
niby bym gdzies poszla nawet nie tyle ze potanczyc( moj nie tanczy) to gdzies wyjsc nawet do pubu ale moj nie ma czasu wiec pewnie na swiete nigdy
 
Mój też nie ma czasu, więc ja sama byłam w tamtym roku z koleżanką. Kiedyś jeszcze pójdziesz. Ja bym z tobą poszła, ale jeszcze mam cycki pod kontrolą i mój najmłodszy jest do mnie przywiązany i jak kogoś obcego widzi to płacze, muszę go powoli oswajać z innymi, bo też nigdzie nie pójdę.
 
kiedys bedzie trzeba zorganizowac babski wieczor na miescie bez naszych malych ogonow;-)
mycha gdzies mieszka na staszica to juz nas wiecej chociaz z jednego miejsca hehe
no tylko ze ja mam juz mniej z Wami spolnego bo mam wieksze dzieciaki
 
no i co z tego, nasze też kiedyś będą duże, chociaż będziemy wiedzieć co nas czeka, a ja mam jeszcze córkę chrzestną ma 10 lat. I teraz jest na etapie Ewy Farny, a jeszcze nie dawno lalki Bratz ją interesowały :(

a ty gdzie mieszkasz w Gw?
 
Ostatnia edycja:
reklama
moja w wieku 10 lat byla na etapie hanny montany a farny 2 lata temu bylo mniej
a teraz to wsumie lubi Pink i jakies tam

no za pare lat to moje beda juz duze chociaz beti tez ma duze cory
 
Do góry