reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Ja po obiadku
szymek w domu
przyniosl pare slodkosci bo kolezanka miala urodziny..
i tu taki zwyczaj ze daje sie cos dla wszystkich w grupie..
a rano mama tej dziewczynki organizowala sniadanie dla dzieci
smile.gif

tak troszke jest inaczej...
robi sie albo sniadanie dla wszystkich albo po sniadaniu przynosi sie ciasto lub tort...:tak:

megi ale pysznosci robisz,podrzuc tu jednego :tak::tak:

Pr moze nie bedzie tak zle nie martw sie na zapas :-):-)
 
reklama
Megi a Ty do krokietów gotujesz kapuste? ja zawsze podsmażam.

A własnie apropos to jak sie robi farsz do pierogów z mięsem?

Mój K lubi i chce mu zrobić a nie umiem ;o

edit a gdzie się podziewa Marzenka? Lili?
 
Ostatnia edycja:
Katgen tak ja gotuję do miękkości kapustę, potem ją jeszcze siekam na drobno, sole i pieprze, dodaję podsmażone pieczarki i mam gotowy farsz <tak wyniosłam z domu:)>
 
a widzisz co dom to inny przepis. Ja podsmażam kapuchę z cebulą i namoczonymi grzybami.

a jak już robie z pieczarkami to same pieczarki z cebulą.
 
jak robie krokiety to wsumie tylko pieczarki i cebula bo szybciej a
dziewczyny nie lubia kapuchy,
jeszcze tydzien wykladow i koniec bedzie mi juz luzniej hehe
 
katgen a widzisz pomylilam sie:-D:-D
dzisiaj zaliczylam ostatni wyklad, wyrobil sie facet z dwoma tematami:-) musze jeszcze zaliczyc testy wewnetrzne no i szkolenie medyczne ktore jest koniec listopada dopiero,
wiec jak dobrze pojdzie za miesiac egzamin, tak mysle...
 
czesc :)

Nie zagladalam tutaj bo internet nam wcielo :/ bez internetu to jak bez reki :D

u nas wszystko po staremu. Mielismy troche stresu bo podejrzewali u Marty krup... ale okazalo sie ze to alergia tylko nie wiemy na co, wyglada jak biedronka cala w kropeczkach :) mam wszystko jej odstawic z jedzenia co do tej pory dawalm i od poczatku wszystko zaczynac, i prac ubrania w platkach mydlanych.

Dziewczyny podajcie mi jakis sprawdzony przepis na ciastka. Bo zawsze jak zrobie to twarde mi wychodza i nie da sie ich wogole zjesc....
 
reklama
hej niuskaa
bez neta fakt jak bez reki dzisiaj;-):-D
tu masz fajny przepis na ciastka Ciastka z m&m
robilam sa naprawde dobre do tego stopnia ze musialam sama przed soba chowac

a moze marta uczulona na proszek jakis? chyba ze dalej pierzesz w dzieciecym to pewne na jedzenie, moze ostatnio cos nowego zjadla?
 
Do góry