reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

larvunia bedzie dobrze, moze skonultuje sie z innym lekarzem moze bedzie mial inne podjescie, bo az dziwne ze inne dostaja leki a ty nie
ale ja tez bylam spiaca chyba az do prawie konca 3 miesiaca popoludniamy spalam zawsze bo nie wyrabialam
oszczedzaj sie kochana ale przy malym urwisie troche ciezko ale na pewno bedzie dobrze wierze i zycze z calego serca
 
reklama
Wiem ze z alergia jest ciezko szczegolnie u takich malych dzieci...
Wysypke ma od poniedzialku taka mocna od wtorku, ale wczesniej juz na tylku miala takie czerwone plamki i myslalam ze to odparzenie,ale bylo tego coraz wiecej i wiecej...

Ja na prawko tez sie wybieram i sie wybrac nie moge :) ale moze jak sie zima skonczy to zapisze sie na kurs, bo z czechowa do gorzowa jest tylko kilka autobusow i musze wszystko dopasowywac do nich a tak autko bedzie to bede mogla w kazdej chwili gdzies podjechac.

larvunia oszczedzaj sie kochana i nie stresuj bo tym sobie napewno nie pomozesz. A do jakiego lekarza chodzisz??
 
Ostatnia edycja:
chodzilam do dr.Maja (prywatnie z Marcelkiem, ale nie jest w szpitalu on), teraz bylam raz u dr. Chrustowskiej (prywatnie, ale jest w szpitalu u nas)... znasz jakiegos dobrego na fnz?
 
Ja chodze do tymszana on przyjmuje na baczynskiego. Prowadzil ciaze z Marta no i teraz... On jest bardzo ze tak powiem przewrazliony na punkcie kobiet w ciazy. Jak cos sie dzieje nie tak to odrazu na dodatkowe badania daje skierowanie. Mialam taki okres w ciazy ze na kazdej wizycie robil mi usg botetno malej skakalo na ktg. Ja go sobie bardzo chwale. sa rozne opinie o nim, ale moja jest jak najbardziej pozytywana mimo ze w trakcie pracy wychodzi sobie na fajke( na to wlasnie bardzo skarzy sie wiele kobiet)
 
Witam się:)

larvunia- na nfz mogę ci polecić dr skupień, przyjmuje na dworcowej, fajny, rzeczowy, dokładny. Przyjmuje chyba w czt. ale trzeba się wcześniej zapisać, bo długie są kolejki. Ja slyszałam o nim same dobre opinie, gdyż w ciązy chodziłam prywatnie do gratkowskiego a oni na tym samym piętrze przyjmują. Na patologii tez go spotkałam, ma świetne podejście do pacientek i w końcu wybrałam się po tabletki do niego, również pozytywnie, z małym minusem że w gabinecie jest połozna i czułam się mało komfortowo, bo gabinet strasznie maly.ogólnie dużo babek w ciązy do neigo chodzi.
Skonsultuj się kochana, uspokoisz sie!

niuska- wspołczuje, nie ma nic gorszego od chorującego dziecka, a jeszcze jak nie wiemy co mu dolega. Zdrówka i siły w walce z alergią.
 
Ostatnia edycja:
dzieki dziewczyny....
juz z niuskaa sie dogadalam ide jutro tam gdzie mi doradzila ;-)
ja z tych niecierpliwych jestem a ze bede jutro w g-wie wiec musze jutro isc..
ale aneteczka DZIEKI i tobie, jak cos mnie wkurzy u tego od niuskii to bede udezac do Ciebie hehehe ;-)
 
a ja mam pytanie o dobrego i niedrogiego dentyste...........:-)znacie jakiegoś???bo muszę się wybrać a nie wiem do kogo, M na kosmonautów do ajkiejś babki chodzi ale nie chce ponoć zneiczuleń dawać, a ja ledwo wejdę do dentysty to o zaszczyk wołam....
 
aneteczka czekaj ide poszukac w ksiazeczce... ja chodze na nfz :tak: i bardzo dobra jest :tak:

wiec:
ul. Towarowa 6A
Anna Lacroix
wejdziesz do budynku przychodni i zaraz w lewo chyba drzwi nr 12....
w poniedzialki od 12.00 - 18.00
od wtorku do czwartku od 8.00 do 12.00
w inne godziny przyjmuje prywatnie
tam sie idzie z marszu, choc babki niektore mowia ze sie umawiaja ale ja zawsze z marszu szlam i bylo dobrze... Niby na godziny ale ja bylam 4 razy i za kazdym razem szlam wedlug kolejki jak kto przyszedl... choc zawsze ktos sie klucil w kolejce ze na tel na godzine byl umowiony.
Moj tato mowil ze kazdemu mowi prosze przyjsc po 8.00 czy podobnie...
Ja ja chwale....
choc ostatnio mnie skasowala 60zl ale to dlatego ze sie zgodzilam...

jej maz przyjmuje pietro wyzej i nie idz do niego, slyszalam ze to rzeźnik ;p
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej
a co to ja pierwsza hehe

ja mam niezbyt mile doswiadeczenie z denstytami z NFZ tzn kiedys bo mnie zab bolal i mnie gdzies tam wcisnela to musialam zaplacic 100zl za 2 zeby ale tylko z plomba tymaczasowa, to w trakcie wiercenia wiertlo jej sie odkrecalo wiec
omijam tan gabinet szerokim lukiem
na dokonczenie poszlam do mojej denstyski,
 
Do góry