reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Dziekuje za przepis Aniu :)

Wiesz co nie mam pojecia na co moze byc uczulona.. Nie zmienialam jej ostatnio nic. Piore ciagle w tym samym plynie do prania ( juz nie dzieciecym) do jedzenia nic nowego nie dostawala. jedynie co to jablko czesciej teraz jadla no ale dostawala je od 5 miesiaca wiec raczej to nie jablko. No nic sprobujemy odstawic jej wszystko i od nowa wszystko zaczynac. Narazie mleko i kaszki do jedzenia. Mam jej tez dawac Fenistil i wapno do nie ustapienia objawow. Najgorsze ze ma kaszel i katar a nic jej nie jest bo ja badala. Podejrzewala Krup ale wezly chlonne sa w normie zero powiekszenia wiec to wykluczyli
 
reklama
niuska ale wcale nie powiedziane ze nie od jablek,
jezeli je ciagle te same i z pewnego zrodla to ok ale nieraz jest tyle chemii w jedzeniu ze moze nie na samo jedzenie tylko na ta chemie, moze jablka byly czym spryskane? kurcze ale mogla sie uczulic na cos co je dlugo,
nasza mloda tak miala
a dlugo ma juz ta wysypke? po paru dniach po odstawieniu powinno jej zejsc ale jak nie zaczenie schodzic to bedzie nie od jedzenia, alergia ciezka sprawa
 
Niuska może skonsultuj się z innym lekarzem? bylaś u alergologa?

A co to Krup. musze zerkną co to.

Moja już śpi;)

Ciaho super że poszłaś wogole. Ja mam sąsiadkę, która się wybiera i wybiera jak sójka za morze. Mówi ze jej ciężko bo stara jest (a ma 45 lat). Muszę przywolać jej Twoj przykład i to jak fajnie sobie z tym radzisz.
 
jak milo ze chcesz mnie podac jako przyklad:-D:-D
ale to fakt dobry ze mnie przyklad :-D:-D:-D
ja tez tak wybieralam sie jak sojka a dlatego ze panicznie sie balam i poszlam bo kolezanka poszla i wsumie mnie namowila ale tez dojrzalam do tego ale dojrzewalam z 8 lat:-D:-D
jakbyscie mi powiedzialy z 3 miesiace temu ze bede robic prawko bym sie w glowe stuknela:-D:-D

uciekam, milego wieczori dziewczyny mlodej juz lepiej nawet zajdla kolacje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
noooo z kad wiesz?? :-D
juz nie wiem czy sie mecze ta ciaza czy tym lezeniem :-D
ale jutro juz sie konczy, musze siuski zaniesc i krew oddac i z mlodym do kontroli...
 
ania a ty masz tak wskazane lezec? czy poprostu organizm sie domaga?
kurcze jak ja sobie przypomne obie ciaze to rany ile ja na nogach przelazilam kilometrow

annes to milego wieczoru:)
ja tez spadam do jutra dziewczyny
 
reklama
moj juz zasypia , ale tez mialam juz go dosc, bo co przysypialam to mnie budzil skakaniem po lozku ;-) niby chory a energi ma za trzydziestu :sorry2:

ciasteczko w 1 ciazy ja tez latalam duzo i jezdzilam i wogole czulam sie rewelacyjnie, kwitnaco i wesola bylam i dumna ze bede mama i wogole cala w skowronkach ..... do 6 miesiaca pracowalam intensywnie, bylam w ciazglym ruchu....
teraz...
boje sie strasznie!
Odkleja mi sie kosmowka a lekarz nic mi na to nie dal... czytam na necie duzo o tym i jestem przerazona. Kazdy leki ma a ja NIE! Wiec zalecam sie wskazowek mojego gincia puki co i duzo leze i nie mecze sie a tymbardziej nie dzwigam nic... Boje sie naprawde ze ja nie wspomagam sie lekami... moge poronic!
do tego od miesiaca senna jestem ciagle... i miewam czasami mdlosci z rana i "musze" zjesc z rana bo inaczej mam drgawki rak :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry