reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
u nas mlodsza w zachowaniu to pobila starsza, a cisza w domu jest jak obu nie ma albo jak tylko jedna jest,
moj to jest nieugiety, mi to srednio wychodzi ale jak juz mnie doprowadza do ostatecznosci to wiedza ze skonczylo sie hehe
akutalnie maja zakaz na kompa wiec kara powazna ale wyjdzie im na zdrowie
 
ehh a ja już na maksa ograniczam bajki w tv.

Właczam jej ew. kubusia puchatka na kompie i noddy. Bo od tych bajek nawet na cbbiebies to mi juz siada na głowę.
Ogłupiajace sa jakieś albo nie wiem, może przesadzam, ale wkółko jedno i to samo tam leci. I zadnego moralu tam nie ma. ino by tylko coś sie "migało"

Ale pogoda co?
 
Dokładnie Ciacho. Te niektóre to oby tylko były. A nie wazne o co w nich chodzi.

No nic. Trza sie za robotę brać. Ide karkóweczke piec;) Miłego przedpołudnia. Odezwę się jak młodą wyeskpediuję piętro wyżej
 
ale jedzonko bedziesz miec mniam mniam,
to chwile wolnego dla siebie bedziesz miec i dobrze czasem sie nalezy
ja tez musze posprzatc, narazie kobity
 
A mi sie już zupka ogórkówa gotuje:) chwilę odpoczne i trzeba poodkurzac u rodziców bo dzieciaki wczoraj nakruszyly. -Moja z bratankiem- oni jak sie widzą to najpierw sie z pol godziny szarpia i kluca ale na szczęście potem już sie bawią. Młody teraz na tym etapie ze zabiera zabawki i chowa zeby nikt mu nie zabrał...
 
Doberek...
smile.gif

ja dopiero teraz bo bylam w sklepie...i tak mi sie zeszlo..
u nas dzis gulasz i kasza,zrobilam wczoraj to luzik dzis...
pogoda lipna pada...
frown.gif


ciacho zdroweczka...

katgen kiedy lecisz??

a dzeici temat rzeka...:tak::tak:
 
reklama
u nas tez gulasz dzis ;-) wczoraj byl z ryzem to dzis z ziemniakami ;-)
pieczen wczoraj tez pieklam heheh od tesciowej dostalam i teraz mamy na kanapki ;-) moj uwielbia taka pieczen na kanapkach. Moze jutro zrobie sosik i wlasnie te pieczen pokroje i tez obiad bede miala, jeszcze pomysle...

pogoda pikna :baffled: leje i leje...
 
Do góry