reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Magda lece 23 listopada wracam 3 grudnia.

:-)

Ale cisza....... BŁOGA cisza jak milo. Aż nie wiem co ze sobą zrobić :-D
 
reklama
witam
Zonia śpi a Nati bawi się u siebie to mam chwilkę.

Katgen- biedna ;-) Nati już przeszło i jakoś taka radosna się zrobiła więc jeszcze troszkę i Izulka wyrośnie. Właśnie kochana wy chodziliście do takiego kolesia na taniec powiedz mi masz nr tel do niego?

Ciasteczko- my ostatnio przechodziliśmy masakra 3 majcie sie

Larvunia- jak sie czujecie z bąbelkiem?

Daffi- co tam wyjaśniło sie mam nadzieje.

Pr- Chyba nie ma 3 latka co sie o zabawki nie sprzecza :-) u nas pod domem jest wojna o rowerki choc kazdy ma swoj. sąsiad mowi zeby im kamienie dac do zabawy ale pewnie bez zabierania i tak by sie nie obeszło
 
Annes- tak jak mówisz nawet o kamienia sie można poklucic:) a powiedz mi jak tam nati od początku na zosie reagowala? Moja na razie sie cieszy ale czuje ze bedzie mocno zazdrosna:(
 
Aniu ja tez tak myślałam ale przez cała ciaże jej tłumaczyłam jak to będzie jak będę rodzić a potem jak będzie jak Zonia do domu przyjedzie i ona była zachwycona.

Czekała na nas jak ze szpitala wracaliśmy i wcale nie na mnie tylko na Zonie. pierwszy dzień siedziała przy łóżeczku i pilnowła, przytulała. Zazdrosna było tylko o to że inni chcą zobaczyć Zosie bi to jej siostra przecież. Do dziś ma fioła na jej punkcie jak tylko się obudzi to krzyczy weź Zosie bo wstała bawi się z nią a tula się tak słodko. Nieraz oczywiście woła żebym ją zabrała ale naprawdę nie myślałam że aż tak dobrze bedzie.

A ważne żeby z porodówki przywieść prezent od maluszka dla staszego żeby się wkupiło:-D

Katgen- ja z moim mężem :-) namówiłam go;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, ja gościa miałam na kawce, koleżanka była, namówiła mnie na krokiety i teraz robię, kapusta mi się gotuje, pieczarki smażą, naleśniki już upiekłam:tak: no i krokiety będą do żurku a co tam:-)
katgen moja też się buntuje taki wiek niestety:baffled:
 
Do góry