reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Witam w tę okropną pogodę. Zuzka nie dała mi pospać więc jeszcze siedząc ziewam:-D obudziła się o 7 i musiałam wstać podgrzać mleczko no i już było oczywiste hasło "mamuś wstawaj śpiochu":-D Zaraz sobie łepek umyję i sprzątanie, potem może do sklepu na moment wyskoczymy...dziś na obiad mam żurek z jajkiem ale nie wiem co do tego:sorry2:
ciasteczko- powrotu do zdrowia życzę :tak:na pewno to wirus, mój też ostatnio na żołądek narzeka od kilku dni:/
 
dzieki dziewczyny
mloda do przedszkola nie poszla ale jak bedzie sie dobrze czuc to puszcze ja na rytmike, bo to juz dodatkowe zajecia

ja mam zupe z wczoraj i moze jakies warzywa na patelnie wrzuce na drugie,
 
hej katgen
jak samopoczucie do wyjazdu? jeszcze troche ci zostalo ale pewnie nie mozesz sie doczekac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
samopoczucie ok. Jakoś tydzień temu się denerwowalam strasznie, ale teraz już mi przeszło. Narazie kupilam torby i czekam aż dojdą.

Młoda mnie już tak denerwuje.... Ma ten cąły bunt dwulatka. WYmusza wszystko rykiem. a ja staram się olewać i być nie ugięta ale czasami nie mam już siły.
Dzisiaj za to bede miała chwile spokoju. Idzie na przyjęcie urodzinowe SAMA do sąsiada. Wiec oddechnę trochę w spokoju.
 
to przygotowania sa juz, fajnie na pewno ci sie spodoba, mi sie tam podoba to ze maja duzo fajnych ciuchow niedrogich no i maja mase rzeczy do wypiekow jakies foremki, formy itp. ja to bym pewnie cala torbe takich rzeczy przywiozla hehe

katgen nasza mloda ma 6 lat a czasem to wychodze z siebie bo jak cos nie tak to wyje, krzyczy, tupie, porazka ale prz tatusiu to grzecza, dobrze ze chociaz jego sie sluch bo mnie to ronie bywa
 
Tylko że mnei denerwuje najbardziej to że ja staram sie olewać, czasem karać, by ją czegoś nauczyc a mój K. wymięka przy każdym płaczu jej. I nie ma konsekwencji, która jest najwazniejsza w "takim" dzialaniu
 
reklama
a no tak ty wtedy jestes ta gorsza a tatus odpuszcza i jest kochany, u nas jest odwrotnie moj jest bardziej konsekwentny niz ja,
i czasem sie to na mnie msci,
ale dobrze robis ze olewasz ale latwe to nie jest wiem cos o tym

a ja dzisiaj chce zrobic takie warkocze drozdzowe, mam nadzieje ze mi wyjda bo jeszcze takich nie robila a znalzlam i super wygladaja
 
Do góry