reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

a moj mlody ma zapalenie pluc :-( Wogole po nim nie widac choroby :-( Ale ma obustronnie zawalone...
Wiec lezenie w lozku zostaje... eehhh ....
 
reklama
Hej wysłanniczka;-)
larvunia biedny ten twój synuś, oby szybko minęło chorubsko
katgen świetnie że Izka zdrowa jak rydz:tak:
befatko dziękuję za życzenia dla Zuzi
a my już po zakupkach, kasiory się straciło jak to w dzień wypłaty:tak: no i kebaba sobie z moim zamówiliśmy, raz nie zawsze...jestem pełna:eek:
 
hej dziewczyny
katgen kawal kobity z Izku:-) moja jak konczyla 4 lata to miala rowny 1m a w wieku 5 lat miala 104cm a Twoja taka duza, ale najwazniejsze ze zdrowa:tak:
larvunia to nieciekawie, duzo zdrowka zycze, i dobrze zeby mlody mial chlodniej do spania lepiej sie oddycha przy zapaleniu pluc
 
Witam sie i ja....
conieco musialam pzremyslec.
jest mi nadal smutno w moim zyciu prywatnym dzieje sie duzo niepozadanych i przerazajacych rzeczy dlatego nie chce nic o tym narazie mowic.

jak moge pochwale sie filmikiem jak Julcia sobie drepta. (sorki ze bokiem)

[video=youtube;rat6xwZ_1DU]http://www.youtube.com/watch?v=rat6xwZ_1DU[/video]
 
Daffi pięknie Julka już postępy robi, chodzi już fajnie:tak: przykro mi z powodu tego że się ci coś nie układa, mam cichą nadzieję że się polepszy :tak:

Ja już zmykam się kąpać, życzę miłego wieczoru:)
 
Ale Julka postępy zrobiła odkąd ją widzialam ostatni raz.

My z Izku obejrzałyśmy Kubusia puchatka i Hefalumpy rety jaka to ładna bajeczka. A teraz się wykąpalyśmy i Izku już chyba śpi, a ja się szykuję na film.

Miłego wieczoru.

Choruszkom zdrówka!!!
!
 
reklama
[SIZE=""]hej,
Pamiętacie jak pisałam, że mała 4 tyd. ma okropny kaszel ? Pojechałam z nią do pediatry - odstawić tamte leki, temp. w domu ma byc 20-21 st, a w nocy 16-17 :/, ma strasznie dużo wydzieliny, której nie potrafi odkrztusić, gardło i krtań całą obrzękniętą. Dostała Zyrtec, Ketotifen i jakieś czopki robione na zlecienie (wiem, że w składzie ma hydrocortizon). Na razie dalej kaszle, ale jedenj nocy co zakaszlała to wymiotowała mi samym śluzem - ponoć ta wydzielina schodziła :/

zyrtec i ketotifen to leki na allergie (moja natala je dostaje)

Witam was wszystkie ja na szybciutko, bo nie mam siły siedzieć przy kompie. Po długim 2 tygodniowym pobycie w szpitalu, w końcu urodziłam 28/10/2010 o 14,00 syn 58 cm i 3700. Próba porodu naturalnego od soboty, a skończyło się na cc w czwartek.
Jak trochę odetchnę to się odezwę pozdrawiam.

gratulacje



larvunia - moja oliwka tez w domu, bo kaszle jutro do lekarza idziemy
[/SIZE]
 
Ostatnia edycja:
Do góry