reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hej
asienka jakie okrzyki... no slepy by zauwazyl heheheh
a ja z mlodym w domku, czekam wlasnie na tesciowa ma do mlodego przyjechac a ja musze sprawy swoje pozalatwiac.... eehh...
 
reklama
Dzien dobry..
my zaraz sie szykujemy do przedzszkola wlasnie...

Daffi fajne postepy u julci..
zycze ci aby wszystko bylo ok w twoim zwiazku :tak::tak:napewno tak bedzie...

a dla wszystkich chorujacych maluchow zycze zdrowka !!!

narazie uciekam i milego dnia !!!
 
Daffi dobrze będzie. Czasami musi stać się wiele złego, żeby w końcu stało się coś dobrego. 3maj sie :***

Przyszlirodzice - postaram się dzisiaj coś dodać.
 
witam
ja dopiero o 8 wstalam, dziewczyny maja na popoludnie jedyny dzien w tygodniu ze razem,
madzia jak szymek dalej poplakuje jak zostaje w przedszkolu?
 
dzień dobry!

Asieńka rzeczywiście okrzyk jakby ktoś tu ślepy był ;)

Daffi ułoży się jakoś, zobaczysz!

Magda jak tam Szymek własnie?

Megi czekamy na zdjęcia!!

Larvunia powodzenia w załatwianiu!

PR, Ciasteczko, WYsłanniczka i cała reszta BUZIAKI!
 
Katgen - duża babka z Twojej córci :)
Larvunia - współczuję tego choróbska ... szkoda małego ;(
Daffi - Julka jest niesamowita, 3-mam kciuki, żeby w życiu prywatnym się wsio ułożyło

Potrzebowałabym przepis na polewe na torta tzn. ten taki lukier słodziutki co się nakłada na tort i zdobi. Macie może ?
 
nosz kurrrrr maaaaac pojechalam na drzymaly zamkniete....
do diagnostyki- a ta do mnie ze musze miec skierowanie od lekarza, oczywiscie nic mi nie dal....
probuje sie dodzwonic do tego poje.... szpitala do laboratorium i ciagle nie ten numer nosz kurrr i wez tu sie nie denerwuj...
 
reklama
ania nie denerwuj sie, bo niewarto
ci w diagnostyce tez robia prywatnie, chyba ze cos sie zmienilo...
a na drzymaly to dziwne ze zamkniete:eek:

madziarena dodalam wlasnie przepis na mase cukrowa na przepisach bo byl przepis na sztuczny marcepan a tego nie,
zycze udanej zabawy z masa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry