reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Madziarena kurde to naprawde nieciekawie. Ja bym pojechała do jeszcze innego lekarza chyba.
NIeciekawie to wygląda. A do tego Amelcia się meczy...

My lecimy zaraz na bilans 2 latka ;)
 
reklama
Dzien doberek moje panie..
ja spijam mala kawke i smigam na miasto zaraz...
u nas leczo na obiad...bedziemy jesc do konca tygodnia hehe:-D:-D

madziarena pewnie jakis wirus was dopadl,zdrowka zycze...:tak::tak:

megi fajnie ze urodzinki udane :tak::tak:

marzenka wam tez zdrowka dla malego...:tak:mam nadzieje ze temp...zejszie szybko...

milego dnia...:-):-)


 
Cześć laseczki:-) wreszcie mogę napisać że się wyspałam, nie ma to jak u siebie :tak:My śniadanko zaraz zjemy, mój ma wolny dzień, później po zakupy większe trzeba będzie jechać...a jaki stos prania mam?:szok: masakra!

Widzę że dzieciaczki wasze chore co niektóre:-:)-(
 
Witam was wszystkie ja na szybciutko, bo nie mam siły siedzieć przy kompie. Po długim 2 tygodniowym pobycie w szpitalu, w końcu urodziłam 28/10/2010 o 14,00 syn 58 cm i 3700. Próba porodu naturalnego od soboty, a skończyło się na cc w czwartek.
Jak trochę odetchnę to się odezwę pozdrawiam.
 
reklama
kroma- gratuluję synka ale faktycznie się namęczyłaś bidulko tak długo:szok::-:)-( dobrze jednak że już w domku jesteście z malutkim, :**

PR- dziękuję w imieniu Zuzi:-)
 
Do góry