reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Witam

Kroma- gratulacje

Larvunia- odpoczywaj odpoczywaj :-)

Madziarena- Nati tez te czopki miała to są na krtań żeby ja rozszerzyło. Buziaki dla Amelki

Megi- 100 lat dla Zuzi

Katgen a to się Izie spodoba fajna babka i dużo zabawek :-)

A my wczoraj objeździliśmy groby a wieczorem z sąsiadami ognisko dla dzieciaczków zrobiliśmy. Dziś jako s ciężko mi było się zebrać jakoś. Spać...

Pr- moje wstają przed 6 bo się przestawić nie mogą...
 
Ostatnia edycja:
Witam
Kroma gratuluje synka.Bidulka .....Szybkiego powrotu do pełni sił
Madziarena,Marzenka duzo zdrówka dla dzieciaczków
Megi Wszystkiego najlepszego dla Zuzi


Katgen -Czekam na wymiary Izulki ciekawe ile ma wzrostu :-)
Larvunia -jak tam samopoczucie??
Ja śmigam za chwile na play group z mała i do kolezanki na kawke strasznie mi sie nie chce niby to nie daleko ale zanim sie dowleczemy spowrotem juz ciemno bedzie
Miłego dnia bye





Czesc Annes
 
ale mi sie dzisiaj nuuuudzi;/ moj wlasnie poszedl na 2 zmiane;/ pogoda do dooopy.... moze zaraz pojde do biedrony po pyrki i ser to z nudow nakleje pierogow na zas;p
 
witam
a ja po szkole, po swietach, po chlaniu :)ale zeby nie bylo tak pieknie to maly ma zapalenie oskrzeli i antybiotyk i siedzimy w domu :(w zlobku ostatnio chore dzieci byly i w koncu sie babki wkurzyly i powysylaly dziei do domu ale mlody widac i tak sie zdazyl zarazic:(
ide obiad robic...spaghetti...
milego:*
 
reklama
My po bilansie.
Fajnie było, rzeczywiście Annes fajna babka i duzo zabawek:) Izku nie chciała wyjść;)

Mamy 98,5cm i 13.800kg. Jest na 75 centylu. Zęby ładne, serduszko zdrowe itp itd. Wiec mam zdrową dużą córcię:)

Miłego dnia!
 
Do góry