reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Hejka ja bylam w sklepie po pieczywo..
teraz kawka...
dzieki ze pytacie szymek ryczy dalej :wściekła/y::wściekła/y:trzyma mnie wtedy mocno za reke i puscic nie chce :no: tak dzien w dzien a pozniej juz jest ok...ale to trwa juz od 10 sierpnia masakra...

u nas w czwartek za tydzien idziemy na 17:30 do przedzkola i dzieci ida z rodzicami na taki spacer z latarniami w reku hehe tu jakies takie cos jest co roku
dzieci ida spiewaja piosenki i pala latarnie najpierw robia je w przedszkolu..
a pozniej po spacerku idziemy na kawe do przedszkola i ciasto...
smile.gif


a hania jutro ma wolne bo jakas rada w szkole czy cos.to pojdziemy zobaczyc jakies kozaki..:tak:

Pr nie stresuj sie tak kochana...a wogole fajny suwaczek :-):-)
 
reklama
Ciacho- na drzymaly już zlikwidowali, a w diagnostyce nawet na prywatne kazała dać skierowanie od lekarza jadę zaraz do tej przychodni na pilsudzkiego zawiezc glukozę to jutro mi rozpuszcza bez problemu magda-dzięki:)
 
Ostatnia edycja:
o rany a ja nawet nie wiedzialam ze na drzymaly juz nie ma:oo2: no tak trzeba przeciez innym kabze nabijac typu diagnostyka,
wkurza mnie takie cos ze idziesz prywatnie i jeszcze chca jakies skierowania, to wtedy jak sie ma skierowanie to juz na NFZ robic, najpierw zaplac za skierowanie jak idziesz prywatnie a pozniej zaplac za badania ja pierdziu paranoja, i po cholere te skladki zdrowotne:dry:
 
Hej ja już po zakupach, młoda usnęła więc mam chwilkę:-) zrobie wcześniej obiad bo mój pisał że do 17 pracują to zdążyłabym zgłodnieć:-D dziś robię rybkę, kupiłam też "sos do ryby" jeszcze nie robiłam może dobry będzie do tego pyreczki:tak:
marzenka, madziarena jak tam po przywitaniu z waszymi mężczyznami ?:happy2:
katgen czekam na zdjęcia bo mojego siostra miała przesłać e-mailem, może dziś da radę to wyśle nam...cierpliwości;-)
 
madziarena a co do tej masy to spoko ale zrob ja sobie w ten sam dzien a jak bedzie ci twardniec to wrzuc na 1-2 sekund do mikrofalli i bedzie znowu miekka

ja mam za godzine jazde a tu pada, niech to:wściekła/y:

megi dobry obiadek masz, a my mamy zupe tylko-krupnik- dawno nie bylo
 
Witam i dzięki wszystkim.
Od soboty miałam regularne skurcze, które były mało bolesne. A były dość wysokie na Ktg ponad 100. Miałam małe rozwarcie na 3 cm. Dlatego nie inicjowali porodu. Czekali aż samo się rozkręci. Dopiero w środę zaczęły mnie plecy boleć, a w czwartek wszystko się rozkręciło. W 2 godziny miała z 3 cm na 10 cm. Tamte dni ze skurczami mnie nie męczyły, bardziej ich badania. A sam poród bolesny, prawie doszłam do finału i tętno zaczęło maleć mi i maluchowi. Więc pocięli na końcu. Rana jeszcze boli, ale już jest o wiele lepiej, niż jak wróciłam do domu. Poza tym szybko się zapomina te bóle. Ważne że mały jest zdrowy.





 
A u nas pada...

kroma to ci maly dal popalic hehe...wspolczuje..
moze pokazesz jakis foto maluszka??
i jak reaguje siostrzyczka na brata nie jest zazdrosna??...

ciacho spokojnej jazdy :-):-)

ide sobie kawke zrobic...
 
witajcie
dzieki za slwoa otuchy.
co ma byc to bedzie.
narazie nic nie zmieniam niech los sam wezmie sprawy w swoje rece.
Kroma witaj:) opowiadaj jak to bylo z twoim porodem bo doczytalam ze strasznie cie wymeczyli! ja myslalam ze mialam porod ciezki ale ty to juz w ogole!
 
reklama
ja juz po jezdzie, nawet niezle mi poszlo, duzo lepiej niz w piatek,
kurcze ale stresowalam sie bo wiekszy ruch ale nie bylo zle:-)

kroma to i tak mialas duzo szczescia ze udalo im sie zrobic cesarke,ale najwazniejsze ze zdrowi jestescie:-)
moja siostra rodzila przy 7,5cm rozwarcia:-:)-(a w trakcie okazalo sie ze musza uzyc kleszczy:-:)-(

ale pogoda cieplo ale raz pada raz nie
 
Do góry