reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Hejka, wróciliśmy do domku:) u rodzinki fajnie było urodzinki Zuzi udane, fotki są:) poczytam jutro i jak szwagierka nam prześle zdjęcia to wstawię do galerii....uciekam bo padam, odezwę się jutro, pa pa;)
 
Witam!

Byliśmy na cmentarzu w poludnie....Potem jak już było ciemno byliśmy na oczku w międzyrzeczu...

Strasznie refleksyjnie mi.

Spadam na film

Milego wieczoru
 
Witam dziewczyny. Jakoś teraz brak czasu miałam na zaglądanie tutaj. Wczoraj mała mi raz zwymiotowała, potem obudziła się o 2 z okropnym płaczem, podejrzewam, że ją brzuszek bolał bo się spinała mocno, zrobiliśmy jej herbatki rumiankowej i troszkę kaszki dostała bo pewnie głodna po tym zwróceniu była i zasnęła o 4, a ja ... na 7 do pracy a od 1 biegałam do ubikacji z rozwolnieniem i właśnie wymiotami - 5 razy, masakra czuję się dzisiaj wypąpowana jak nigdy a jeszcze w pracy muszę być bo okres wypłat. Chyba jakiś wirus panuje ... ;(
 
witam
my nie spimy juz od 5-30:szok:znow dawid mial goraczke,dzwonilam do pediatry ale na dzis juz miejsc nie ma,martwi mnie tylko jego straszny kaszel,momentami jak zakaszle to tak jakby sie dusil ....biedny potem placze bo niewie jak sobie ztym poradzic.
a goraczka to pewnie przez zeby..
ja mam dzis wolne:-)
czesc madziarena zdrowka dla amelki
 
Dziendobry:) młoda i ja jeszcze nie możemy sie przestawic na ten nowy czas... Budzi mi sie po 7... Madziarena- zdrowka, na rozwolnienie dla ciebie i małej polecam jagody dla małej kompot albo herbatka z jagod...
 
reklama
Pamiętacie jak pisałam, że mała 4 tyd. ma okropny kaszel ? Pojechałam z nią do pediatry - odstawić tamte leki, temp. w domu ma byc 20-21 st, a w nocy 16-17 :/, ma strasznie dużo wydzieliny, której nie potrafi odkrztusić, gardło i krtań całą obrzękniętą. Dostała Zyrtec, Ketotifen i jakieś czopki robione na zlecienie (wiem, że w składzie ma hydrocortizon). Na razie dalej kaszle, ale jedenj nocy co zakaszlała to wymiotowała mi samym śluzem - ponoć ta wydzielina schodziła :/
 
Do góry