reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

befatka hello chyba to kosmowka jak piszesz ale nie jestem pewna... tylko ze ja nie krwawie wogole :eek:
Wbijam sobie do glowy ze bedzie dobrze!

Milego piatku kochane ;-) ja zaraz spac ide tylko czekam az moj zadzwoni zebym psa zawolala... bo wlasnie wyszedl synka odprowadzic i psa na spacer... i jedzie do pracy a ja patrze jak tu wrocic juz do wyrka hehe :sorry:
 
reklama
Halo. My właśnie jedziemy na pobranie krwi potem usg a potem znow na glukozę... Befatka- jak na razie nie jest zazdrosna zobaczymy co będzie potem na razie sie cieszy i ogląda w sklepach ciuchy dla dzidzi:) a wczoraj kupila w biedronce dydusie :)
 
Larvunia to teraz masz lezec do gory brzuszkiem a twoi faceci maja pomagac heheh bedzie wszystko dobrze my baby poprostu zawsze panikujemy ;-)

Pr- 3mam kciuki. Fe glukoza nienawidze tego badnia fu fu

Befatka- no ja sama nie wierze tak szybko rośnie i albo bedzie wojskowym albo kaskaderem bo pilnowac ja trzeba czasem myśle ze chce karahiri albo seppuku popełnić ;-)
Miłego dnia
 
No i nie zrobiłam glukozy ani morfologi bo na glukozę w tym pieprzonym szpitalu trzeba sie wcześniej zapisać no trudno zrobię we wtorek... A na usg wszystko w normie. A tej wady co ma młoda i tak teraz nie można wykryc bo ta dziurka powinna sie zarosnac dopiero około 6 m życia. No i pani dr pokazała nam pisiorka:) nawet mamy zdjęcie:) wiec potwierdzone ze chłopak:)
 
niuskaa dobrze wiedziec ;-) ja w pierwszej ciazy chodzilam prywatnie na badania nawet...a teraz nie stac nas wiec tez czegos szukac musze, ale sprobuje najpierw u siebie w przychodni do ktorej chodze wyrzezbic skierowanie by na nfz isc ;-) moze w stilonowskiej przychodni tez robia??
 
reklama
Witam
ja jak zwykle wpadam i wypadam.wlasnie sie zbieram do szkoly.nie chce mi sie jechac jak cholera :(a maly ma dzisiaj urodziny i nawet go nie zobacze buuu:(
u mnie wszystko pieknie sie ulada w nowym zwiazku:)gorzej w pracy ale to na tajnym opipsze jak wroce z w-wy jak mnie w ciula zrobili...a wlasciwie sama sie zrobilam:/no ale niedlugo bede miala baaaaardzo duzo czasu dla siebie.nie wiem czy sie cieszyc czy raczej nie...
Ania ja tez bym do diagnostyki pojechala z ta glukoza.szpital brrrrr....no i te zdjecie koniecznie chce zobaczyc :)
Annes ale faaajna zabawa.ja tez chce:)
Larvunia dobrze masz z tym chlopem Twoim:)
lece sie pakowac dalej...
milego weekendu bb ciotki:)
 
Do góry