reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Aneteczka- cos tam ostatnio u mamy porządkowałam w małych ciuszkach ale jeszcze nic nie przygotowane. O amelka dzisiaj kupiła dydusie dla dzidzi:) larvunia- jak wieści daj nam znać co tam w brzuszku
 
reklama
hej
ja juz po wyzycie...
wiec
fasolinka ma 0,9mm wg usg to jest 6 tydz i 6 dzien a wg miesiaczki jak w suwaczku:sorry: Serducho bije jak dzwon! wszystko ok gdyby nie to ze cos mi sie odkeja i jest ryzyko poronienia :-( strasznie mnie ta informacja zmartwila, ale pani doktor powiedziala ze mam sie nie martwic, oszczedzac, ze ona widzi ciaze dobrze rozwijajaca sie ze jest oki i mam byc dobrej mysli :sorry:
zaraqz sprawdze dokladnie bo cos mi nie gra ile dzidzia ma juz heheh

edit:
nie no wg usg wychodzi ze dzidzia ma 6 tydz i 6 dni.... tak mi napisala ;p
 
PR oj bedzie odbrze kochana! musi byc dobrze prawda! :tak:
mi nic nie przepisala bo powiedziala ze dla niej ciaza rozwija sie prawidlowo i nie ma potrzeby. To ze cos mi sie odkleja (mowila ale z nerwow zapomnialam co) to sie zdaza i w cale nie musi oznaczac ze poronie, poprostu ma sie oszczedzac... ale w glowie zasiala niepokuj ... mam tez mala cyste ale z marcelkiem tez mialam i wiem ze to sie wchlania...
25 listopada z nowu mam usg tym razem genetyczne... mam tez zorbic badania krwi i moczu do tego czasu...

pr na ktora idziesz??
 
Witam

Larvunia- ja miałam krwawienia i okazało sie z nadzerke krucha miałam i z Zonia ok było ale miałam zakazane dzwigac itp i tabletki mi i tak przepisał. To odpoczywaj kochana:tak:

Pr- a jak tam wasz facet mały? O to Amelka dopiero sie zdziwi heheh

Madziarena- niestety nic takiego nie mam

Niuśka- podziwiam cie ze dajesz rade mieszkac z tesciowa:-D

A my dzis bawiłysmy sie na dworze mamy pełno lisci to usypałysmy góre i sie na nia zucałysmy i robiłysmy walke na liscie. Nawet Zońia w lisciach siedziała. Problem tylko taki ze takie wykonczone były ze jak tylko zjadły i sie wykapały to padły.

A i Zośka nauczyła sie kosi kosi i teraz wszystkim pokazuje:-D

Miłej nocy
 
reklama
Larvunia-pewnie chodziło o odklejanie sie kosmówki u mnie tez to podejrzewali po krwawieniu w 8tyg.Bedzie dobrze najwazniejsze ze serducho bije jak dzwon :D
Annes -pisałaś ze Zosia tez siedziała na liściach.... az musiałam looknąc na suwaczek a tu Zofia normalnie juz prawie 8 miechów ma.Szczena mi opadła ...rosnie kobita :D
Pr-Amelka pewnie bedzie szczesliwa ze dzidziusia zobaczy.A własnie jak reaguje na wiesc o dzidzi ?Rozmawia z brzuszkiem czy raczej juz jest zazdrosna.I widze ze 2ga ciąze bardziej lajtowo sie traktuje bo w pierwszej pewnie jak wiekszosc z nas w 27 tyg miałs juz wszystko gotowe
Hihi my z J tez nie jedno łózko połamalismy :D bo kurcze sprzedaja takie badziewia
Lece kochane kolorowych więc :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry