reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Hej
Blond- hej hej super ze wszystko ok!! Dla Rafałka 10000000000 lat :-) i buziaki od naszej 3jeczki ;-)

Pr- ja z Nati miałam raz popierana a z Zosia 2 razy i nic nie kazali jesc poprali mi przed badaniem i czekałm zeby zobaczyc czy moge zrobic badanie potem piłam pozniej znow popierali a z Nati przed mi nie pobierali.

Dafi-pisz gdzie pracujesz i co tam jeszcze słychac

A my dzis znow bawiłysmy sie az sie ciemno zrobiło ale dzis sasiadka z mała sie dołaczyły a jutro planuje zrobic przyjecie dla dzieciaczków takie przebierane bedzie Nati Zosia i Hania z Wiktorkiem (sąsiedzi :-)) Nati za pirata chce przebrac bo mam przebranie jeszcze cos dla Zoni i siebie mosze wynalezc :-)

Miłej nocy
 
reklama
Witam się z herbatką....Meliske mam bo mnie nerwy ponoszą :crazy:

Annes ale super! Świetny pomysł!

Daffi super że masz tą pracę, zawsze parę groszy wpadnie!

Pr mnie akurat ta glukoza nie wzruszała :cool:

Larvunia trzymam kciuki i się oszczędzaj Kobito!

Blond fajnie, że milosć króluje:) Sto lat dla Rafałka!!!

Befatka byś sie pokazala po fryzjerze Babo!

Niuśka trzymaj się i nie daj się teściowej!

Beti gdzie jesteś?

no to spadam
 
Wszytskiego najlepszego z okazji 2 urodzin dla Rafałka:)
misurodziny2_d.jpg
 
reklama
Do góry