reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

najlepiej isc do dentysty i on powie czy mozna czy nie, na pilsudskieg robia zdjecia panoramiczne szczeciki 40zl
ja takie sobie robilam przed usunieciem madrosci ale tam wszystko widac
 
reklama
Marzenka mój tak myśli że wasze chlopiska będą dopiero na wieczór, choć nie powiedziane:tak:
larvunia współczuję bólu zęba...ja też mam ropniaka i raz na jakiś czas biore duomox i mi przechodzi ale do dentysty nie pójdę (c.i..pa bojąca jestem):-D:-D

miłego dnia laski...idę sprzątać bo syf w domu:-)
 
megi nie chce sie straszyc ale mozesz sobie zrobic niezlego bigosu ze nie pojdziesz do dentysty z tym,
jak wyrywalm madrosci byl gosciu z ropniem na policzku bo mial w zebie ale tak zropialo ze mu wyszlo na policzek i musieli przebijac usuwac zropiala tkanke

jak to sie mowi "od zebow zaczyna sie zdrowie" hehe ale tez ma pietra jak mam isc ale chodze

milego dnia dziewczyny, juz ma dosyc kompa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Musze iść do fryzjera w końcu grzywke obciac bo na oczy nie widzę... I moze przy okazji młodej podetne zeby jej sie zageszczaly... No i starego w końcu tez musze pogonic bo zarosl. I henne tez bym musiała zrobić ale to chyba sama w domu to taniej bedzie
 
Nasze chłopiska będę z rana bo mój mąż mnie informował, że będę musiała się z pracy urwać, żeby po niego przyjechać, chyba, że coś się zmieni. Oni mieli wracać dopiero w czwartek ale nastąpiła zmiana i wyjeżdżają w środę ;)
 
Dzień dobry!

Ja dopiero śniadanie jem, i kawusie piję.

Dziewczyny o dentysty!

Marzenka ale wiesz z jednej strony fajnie macie, wytesknicie sie i dopiero bedzie ogień jak sie spotkacie:) w sumie to tego zazdroszczę.

Madziarena tez bym poszła do inmnego lekarza, na jakaś konsultację.

Madzia, zdrówka dla Szymona.

Spadam robic pierogi

Miłego dnia!
 
Madziarena no w końcu będziecie mieć chłopow przy sobie:) katgen- daj pieroga, tez musze narobić bo dawno nie było takich swojej roboty:) i w sumie jak już zacznę to znając mnie narobie od razu do zamrozenia:p
 
Hej :).
Ja dzisiaj nie domagam, bo do 3 rano horror oglądałam ;/. Oczywiście mój facet, jak zwykle miał radość ze straszenia mnie (i się teraz do niego nie odzywam, bo mnie tym denerwuje ;p).

Zaraz lecę do szkoły (niestety). Ten tydzień zarąbany, ciągle coś do roboty.

Milego Dnia Zycze, do wieczorka :).
 
jestem
samochod nie zrobiony, nic nie mowcie myslalam ze goscia rozniose! Od razu pod domem mi na gaz wskoczylo, ale pojechalam do goscia bo bylam umowiona a ten do mnie ze on sprawnego gazu nie bedzie naprawiac, ze na jego oko jest ok. No myslalam ze tam mu zaraz z buta pociagne. Nosz przeciez mu mowilam ze na gaz nie wskakuje jak pogoda lipna i deszcz pada! Wiec samochod niby jezdzi, bo pogoda jest :dry:

z zebem tez bylam...
dala znieczulenie bo powiedzialam ze bez znieczulenia sie nie dam :sorry2:
powiercila troche, znalazla ubytek na zebie nr 4 i zalozyla opatrunek. Kazala mi przyjsc za miesiac na zalozenie plomby.
Czytalam na necie o tym opatrunku ale nadal nie wiem po co on jest, myslalam ze sie daje trutki... nie czaje. Fajnie mi sie jeszcze gada, dzwonilam do taty to sie smial ze mnie heh, "seplenie" bo pol wary mam znieczulonej :-D:-D:-D
i udalo mi sie na kase chorych jupi ;-):-D Choc od 12.00 przyjmuje na kase a od rana prywatnie to pamietala mnie z wczesniejszej wizyty i moj tato tam kupe kasy zostawil wiec pamieta ;-)

obiad mam z wczoraj... ehm.. jesc mi sie chce a nie kazali przez ok godzine :dry:
 
reklama
To super że męża będziesz miała już wcześniej:) cieszę się z Tobą:)

ciasteczko kiedyś przyjdzie dzień że już tabletki nie pomogą i będę musiała niestety dentystę odwiedzić:) niczego tak w życiu się nie boję jak właśnie dentystów i pająków brrrr:/

larvunia dziwny ten wasz samochód, jeżeli jeździ w określoną pogodę:)))
 
Ostatnia edycja:
Do góry