reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

a mozesz normalnie otworzyc szczeke? moze umartwila sie tkanka zeba pod plombom, i wtedy ropa sie zbiera i boli jak jasna cholera, otwiera sie zeba i czekaz az zab sie sam oczysci i po okolo 2 tyg zaklada sie nowa plombe
starsza cora tak miala zaczyna tak bolec niz z tego ni z owego
 
reklama
ciacho ja mam dwie blomby i to z drugiej strony szczeki. Tam gdzie boli mam niby zdrowe zeby :dry:
Nie wiem jak zdaze to podjade do dentysty... ale dzis poniedzialek i pewnie wszystkie babcie siedza juz od 7.00 i kolejke trzymaja, bo ja na kase chorych chodze... kurde, no moze sie uda zobaczymy :sorry2:
nio a co do bolu przy otwieraniu to masz racje, przy nasilaniu sie bolu szczeke otworzyc to masakra byla...
edit:
ale jak zgryzlam np wykalaczke to bol na chwoilke znikal... ale doslownie na chwilke...
 
Larvunia co sie smiejesz hehe :-D:-D
zapomnialam juz kiedy to widac brzuszek hehe :-D


dobra ja spadam sie ubrac i ide do sklepu bo masla nie mam ...

Narka :-):-)
 
madzia moja dzidzia ma ok 5 mm wiec nie ma co wywalac puki co ;-)
choc na watku czerwcowek laski juz sie chwala brzuchami ;-) ale te chude ;-)

lece bo sie nie wyrobie, MILEGO DNIA :tak:
 
hej laski :-)
madziarena nie wyszlas na glupia;-)
jesli chodzi o amelke to przykro mi ze sie tak meczycie:-(mam nadzieje ze wkrotce jej przejdzie
kurde jak oni beda ok 12 to lipa bo ja na 12 do pracy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:myslisz ze tak wczesnie beda?ciekawa jestem o ktorej wyjada bo jak jechali tam to z m-cza wyjechali o 8 i na miejscu byli ok 21 godz wiec dlugo jechali.ja mysle ze beda wlasnie wieczorem.
a jak nie to sprobuje ugadac sie z szefowa by miec na rano.nawet i lepiej by bylo:-)
adzis mam wolne:-)
no wlasnie larvunia jak tam brzusio?
my niedlugo na miasto idziemy zaplacic rachunki,i mam nadzieje ze w koncu mi zamowlili filtr do wody bo juz dawno powinnam byla zmienic.
hehe wlasnie dostalam male zrypki od szefowej,bo za duzo do koperty dalam,no coz stres robi swoje i nic na to nie poradze
 
Larvunia- oby to nie ropniak bo mnie tak bolalo jak miałam ropę pod korzenien i tak stracilam 2 6 tki bo dentysta stwierdzil ze nic nie widzi a potem już było zapóźno:( magda a ja sie czuje dobrze chociaż coraz grubiej mam już problem z ubraniem spodni skarpet i butów...
 
to wyglada na szczekoscisk, tylko pytanie od czego moze gdzies cie przewialo albo tez od zeba, ropa ci sie zrobila, mozeszm miec prochince w srodku a z wierzchu zab niby ok,
ja kiedys mialam przy zebie madrosci tak mnie zlapalo ze nie moglam szczeki otworzyc ani nic zjesc moglam w usta ledwo lyzeczke wsadzic normalnie przez slomke jadlam
antybiotyk dostalam i po tyg usunelam zeba

ja chodze prywatnie, moja ma kamere wsadza i widac dokladnie wszystkie zeby co z ktorym jest nie tak
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
pr nie strasz mnie...
dziewczyny mi teraz pulsuja trzy zeby z lewej strony u gory zeby nr 4,5 i 6 :-( ale to chyba od 4 sie zaczelo nie wiem juz... juz mnie wszystko boli...
dobra ide sie ubierac bo kurde wstac nie moge od Was tak mi dobrze ;-)
PAPAPAPAPAPAPAP :-)
 
jedz ale idz do dentysty bo w ciazy takie cos niezbyt bezpieczne jest, idz nawet prywatnie bo srodki przeciwblowe tez srednio zdrowe
tylko napisz pozniej co tam wyszlo
 
reklama
Do góry