reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hej megi, to na dlugo jedziecie:tak: megi przezyjesz nie bedzie tak zle:-)
my tez na weekend wybywamy ale my to blisko mamy

a gdzize reszta lasek?
 
reklama
dzien doberek !!
ja wlasnie kawusie popijam a pozniej do sklepu :tak::tak:
dzis szymon zostal w domu,bo wczoraj popoludniu mial goraczke 38,5 i spal 2 godziny a nawieczor mu spadlo do 37,5 :tak:w nocy nie mial nic i teraz nie ma tez jest ok wariuje normalnie nadaje tez :-):-)
ale dla swietego spokoju zostal dzis w domu na obserwacji :-):-)
Hania w koncu poszla do szkoly po 2 tygodniach wolnego :-)kurde jak to sie ciezko wstaje o 7 jak tak ciemno za oknem hehe...

madziarena zdrowka dla malej a tobie cierpliwosci :tak::tak:
mam nadzieje ze niebawem jej wszytsko przejdzie :tak:

megi ciesz sie ze jedziesz odpoczniesz troszke u mamy :tak::-)
 
czesc
madziarena nie denerwuj sie... my Cie chcemy, ale pisz systematycznie, nie codzinnie ale bynajmniej jak teraz ;-) i nie znikaj a bedzie ok - ciacho ma racje ;-)

co do choroby to moze idz jeszcze do jednego lekarza..., kurde dlugo Ci mala choruje.JEsli jakas lekka poprawa by byla to oki, ale jak piszesz ze zadnej nie ma to moze skonsultuj sie z innym. Szkoda malej...

czesc megi ;-)

ja jem sniadanko... i zaraz na g-ow mykam naprawiac autko :dry:
 
madzia wiem o czym mowisz ze trzeba wstac a tu ciemno, spac sie chce, moze szymek cos zlapal albo moze jakies zeby mu ida
larvunia to oby szybko poszla naprawa
 
czesc ciacho...
kurde jeszcze mnie zab boli, od soboty jade na paracetamolu, pol nocy dzis nie przespalam przez zeba :dry: moze zdaze do dentysty...
 
Bry:) moja tez wczoraj zasnela przed 8 i nie pamiętam kiedy tak wcześnie mieliśmy wolne:) ja tez nasciagalam filmów:) ogladalismy już frediego no i wszystkie bajki a wczoraj furie futrzakow czy jak to tam:p madziarena- biedna ta twoja amelka:( moze rzeczywiscie warto by było jej wymaz z gardła pobrać?
 
ciacho wlasnie nie wiem, bo jak mowisz bylam pol roku temu robic i wsio ok bylo. A zaczelo sie bolem przy skrecaniu glowy w ktoras strone , jak przy wrazliwosci przy zimnym czy cieplym. Pozniej pol szczeki mnie nagle chwycilo i pulsowalo i pulsowalo... masakra. To nie byl typowy bol ale taki pulsacyjny wkurwia.j.a.c.y :dry: Nie widze zadnej dziurki.
Wiesz w ciazy jestem moze to przez ciaze?
czesc PR jak zdrowko?
 
Hel larvunia :-):-)
wspolczuje bolu zeba...
jak tam twoj brzuszek widac juz cosik troszke ??

Hej pr,to fajnie mieliscie z mezem wieczorek dla siebie :-):-)

ciacho szymek ma katar i lekko pokaszluje juz od tamtego tygodnia :tak::tak:
zreszta z kim nie gadam to kazdy przeziebiony :tak::tak:
 
reklama
nio mnie katar juz 2 tyg trzyma dzis zaczyna sie trzeci tydzien jak meczy mnie...
madzia hello , brzuszek? nio mam ale nie ciazowy hehehe ;-)
 
Do góry