reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

bry bry :)

My bylismy troche pokolędować. A to u teściówki a to u kolegi i tak jakoś dzionek minął.

Ale wiało masakrycznie.

Ok spadam.

Milego wieczorku
 
reklama
czesc wieczornie
Fruciu spi... stary piwem zaraz sie narabie przed kompem a ja zaczynam sie nudzic, chyba tez pojde do wyrka..
tesciowa byla na obiedzie z pierwszymi wnuczkami, nic nadzwyczajnego :confused2: nudy. Choc dobrze ze byla bo chemi mi troche przywiozla hehehe, plyn do pl. tkanin, proszek z promocji, troche plynow do podlogi i zel do kapieli ;-) Wiec sie oplacalo ja zaprosic ;-) hehehe nabijam sie, ale wkurzylo mnie ze zabiera te dwie male fradry :baffled: Wszedzie je zabiera, zawsze je nianczy... moj Fruciu taki na koncu u niej... Je zabierze wszedzie a mojego nigdzie i ciagle slysze to samo "za maly" rok temu o figloraju tak mowila... Jak cos mojemu kupi to moiw ze musi tamtym tez cos kupic zeby bylo po rowno, ale jak tamte zabiera do kina raz w miesiacu (to rytulal od ok3 lat) i do mc'donadlsa i na basen to o moim Marcelku nawet nie pomysli ..... niewazne bo sie wpieniam z nowu ;-)
niektorzy nie maja wogole dziadkow eh wiec ja nie nazekam juz lepiej ;-)
 
larvunia tak to juz jest z co niektorymi dziadkami, ale wazne ze w ogole pamietaja ze maja wnuczka;-)
a ja dzisiaj mialam nerwa, nawet na dwor nie wyszlam, caly dzien w domu spedzilam
zrobilam takie czystki u dziewczyn w szafie ze hoho
 
no wieje masakrycznie,ale i tak nas nie powstrzymalo zeby nie isc na spacer:-)na obiad bylismy jzu w domu,troszke sie pobawilismy sie i jzu spi,jakos dziwnie mi bo zadko chodzi tak spac,przetrzymalam go dzis,nie mial drzemki w dzien:-D

larvunia dawida babcia tez ciagle mysli zeby po rowno bylo jesli cos daje,
z drugiej strony ona moze mysli ze marcel jest jeszcze za maly na takie atrakcje,moze cos jej daj do zrozumienia.
dzis mi kolezanka przyniosla ten stolik dla dawidka super sprawa:-):-)jestem zadowolona z zakupu,
pozdrawiam dziewuszki:-)
 
hej. My w piątek wybyłyśmy i dopiero dzisiaj wróciłyśmy do domu.
Marzena - niestety nie wiem o której ale coś podejrzewam, że do 12 już będą :) i będę musiała się z pracy urwać, żeby po niego zajechać.
Larvuinia - sęk w tym, że ja czytam codziennie ale nie zawsze mam czas odpisać a pisanie tylko "hej", żeby było, że jestem moim zdaniem nie ma sensu. Jest tutaj wiele osób, które nie piszą codziennie ale nie będę w to wnikać :) nie to nie - świat się nie wali, po prostu pisałyście, żebym zapytała Beti to zapytałam i teraz żałuję bo wyszłam na głupią.
Mała mi popłakuje dałam Ibum na zeby bo coś znowu chyba zaczęły jej wybijać. DOBRANOC!
 
Witam -pierwsza- dziewczyny, jestem wykończona. Po 11 dniach opieki i antybiotyku nic sie nie poprawiło, wprawdzie nocny kaszel zniknął ale pojawił się katar i charczenie. Poszłam znów do lekarza - antybiotyk odstawił (bo juz sie skonczyl) ale reszte leków nadal brać - Flavamed, Eurespal i Calcium i co ? mała mi już drugą noc prawie wcale nie spała, podałam IBUM bo to zęby, ale biedna znowu kaszle, dusi się już nie mam sił - a na dwór z nią wychodzę, kontaktu z nikim chorym nie ma ... normalnie ręce opdają.
 
witam
madziarena ale nie wyszlas na glupia bo nie tylko ty czekalas zeby
dostac sie na tajny:tak: mozesz napisac nawet to"hej" :-):-)duzo tutaj dziewczyn jak nie ma czasu tak pisalo albo ze zyje pisaly,
wiadomo nie zawsze ma sie wene i czas,

a co do mlodej to nie wiem moze zlapala jakiegos bakcyla i siedzi jej w gradle albo nosie,
kuzynki cora miala jakiegos paciorkowca u nosie i jak przychodzily noce to wiecznie kaszel i tak przez 2 miesiace az zrobili wymaz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Siemka laski:-)
Mój wybył już wcześnie rano do lekarza bo musi oddać krew jak co 2 miesiąc:tak:
Wczoraj obejrzeliśmy sobie horror na kompie "Kręgosłup diabła" nawet fajny, już kolejne filmiki się ściągają:tak: pojutrze będę się pakować bo w czwartek jedziemy ok południa:tak: Jejku 8 dni poza domem jak ja to przeżyje:no:(ja to domatorka jednak)

madziarena biedna ta twoja mała tak długo się męczy, żal mi jej strasznie i ciebie z powodu twej bezsilności:-( tule was
 
Do góry