reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

ciasteczko to prosze cie zarzuc przepisem:-)
a do mnie wlasnie kolezanka dzwonila i ciesze sie bo kupila dla dawidka klrzeselko i stolik z tej serri mamuta:-)
 
reklama
Ja wczesniej myslalam o takim krzeselku drewnianym ze stolikiem dla malego ale nie mialabym zbytnio gdzie go trzymac, co innego jakbysmy byli juz na swoim. Zreszta Miłoszek bardzo ładnie je, siedzi i otwiera buzke:)

Musze isc wlosy myc, nie chce mi sie:(
 
No a ja już po kawce, mój poszedł na działkę, kopać mu się zachciało:-D a moją córcię do sąsiadki zaprowadził bo jęczała że chce iść bo tam piesek jest no więc na "chwilę" mam spokój w domu:-) a na wieczór mamy seans filmowy bo m ściągnął parę filmów między innymi Shrek forever:-D i jakiś horror:tak: lubię horrory eh:-D:-D
 
Ja tez juz po kawce i nalewce :-D:-D byla sasiadka z dziecmi to wypilysmy sobie :tak::tak:
marzenka witaj dawno cie tu nie widzialam :no: zapracowana pewnie jestes :tak::tak:
wy tu o ciastach sernikach a ja bede jutro salateczke robic :tak:ale taka z selera :-):-)
bardzo ja lubie a nie tylko jarzynowa jak moj m by wiecznie jadl hehe :-D:-D

megi to relaksik pelna geba u ciebie w samotnosci fajnie tak lubie te chwile jak jestem sama :tak::-)
 
a my zjedlismy obiad ja polezalam a teraz M lezy;p a ja sobie odsupalalam 2 pary spodni i sweter;p tez nasciagalam filmow i bajek;p bede z mloda ogldac o shreku zapomnialam;p
 
Ja też lubię filmy ale u nas najlepiej się ogląda jak Zuza śpi bo tak to nic nie rozumiem nigdy z filmu jak "mama to, mama tamto":-) więc dziś Zuza pójdzie wcześniej spać bo nie spała w dzień to sobie może ze dwa filmy zdążymy obejrzeć, jutro m znów służba ostatnia i chyba na cały tydzień ma mieć wolny a potem na kurs...wybyczy się chłopina a ja zwariuje z nim na dłuższą metę:-D wole jak jest w pracy mam wtedy czas dla siebie no i komputer:sorry:
Madzia ja też lubię różne sałatki a jak bym miała jeść wciąż tę samą to:no: bokiem by mi wychodziła a ta z selery też pychotka:tak:
 
reklama
wyslanniczka nie ty jedna, kazdy kto byl studiach jakas tam nocke po drodze zaliczyl, i zeby tylko jedna:-D:-D
my jak cos to zawalamy nocki jak dzieciaki chore :eek:
 
Do góry