reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

oooo Magda ale mi dalaś pomysla:) zrobię tą salatkę na wieczór, ale cholera ananasa nie mam. Mam nadzieje ze w naszym sklepie będzie. jajka mam ser mam selera mam kukurydze dodam i bez szynki (bo tez brak w lodówce)
 
reklama
a ja kiedys zrobilam podobna salatke ale dalam ogorka zielonego,kukurydze selero,zolty ser, i bez ananas i jajek
a ciekawe jak tam Ani rocznica?

wlasnie zazeram sie sernikiem, ktoras chce? moge golebiem podeslac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a ja kiedys zrobilam podobna salatke ale dalam ogorka zielonego,kukurydze selero,zolty ser, i bez ananas i jajek
a ciekawe jak tam Ani rocznica?

wlasnie zazeram sie sernikiem, ktoras chce? moge golebiem podeslac

ha ha ja tez przed chwila sie zajadalam serniczkiem...
mam jeszcze troszke od tesciowki takze dziekuje za twoj...
 
a moj poszedł po ananasa

ale wątpie że będzie.

A najlepiej sie mnie pyta jakiego ananasa a ja mówie jak bedzie to może być i świeży :) hehe
 
ja własnie pomyłam podłogi bo zasneły a jutro bede miała luz .

To kobiety fajnie macie ja znow sama i ani z kim filmu ogladac ani z kim jesc :-(
Miłego wieczorka
 
reklama
bry- A OBIAD CHYBA SMAKOWAL, na wejsciu wchodzi i wacha i mowi a co tak pachnie przeciez miala byc pomidorowka;p
zjedlismy polezelismy potem poszlismy na spacer, potem do tesciow teraz mloda zasnela wiec ja ide do wanny i jak mi M nie zasnie to go wykorzystam;p
 
Do góry