reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Ja dzisiaj na obiad nie mam nic xd. Lodówka pusta, a mi się tyłka ruszyć nie chce. Z reszta mojego nie ma dzisiaj to w sumie mogę sobie coś tylko dla siebie na szybko zrobić.
 
ja tez mam dzisiaj ogorkowa, wszyscy lubia,
zjadlam sobie miseczke w samotnosci, bo reszta pozno do domu wraca
kupilam dzisiaj w rybnym figurki rybne, dzieciaki jej uwielbiaja, a maja takie jak kiedys byly, z pietruszka w srodku

a i zapomnialam zaraz bede sernik piekla, czeka tylko zeby go do piekarnika wsadzic

dziewczyny gdzie w gorzowie jest jakis sklep sportowy ze sprzetem?
bo chce starszej lyzwy kupic, a ten na Slowiance ma ceny z kosmosu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam mamuski popludniowo:-)
my juz w domku,po pracy:-):-)

ja tez lubie lidl i biedronke,do tesco raz na jakis czas po cos konkretnego a do netto nie po drodze mi:-)
w lidlu mam swoje sprawdozne ulubione produkty ktorych nie ma w biedronce
ciasteczko u mnie od wczoraj tez ogorkowa:-Dpyszna wyszla i u mnie tez wszytscy lubia:-D
ja tez sie zastanawiam czy moze zrobic sernik pierwszy raz jak moj wroci ale czy zrobie niewiem,obawa ze nie wyjdzie jest wieksza:-D

megi dalas mi pomysla na kolacje dla dawidka,beda nalesniki:-)
jeszcze tydzien i moj jzu bedzie,chyba go wysciskam za wszystkie czasy:-D:-D:-D
madziarena jak amelka?sluchaj moze sie zgadamy w ktorys wolny weekend jak nasi wroca i sie spotkamy co?
 
marzena sernik nic strasznego, wierz mi mam siwetny przepis, ja nie lubie sernikow a ten co robie to jest jedyny ktory uwielbiam
musze zawsze przed moim M chowac bo by wszystko od razu zjadl
 
reklama
Do góry