reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

my juz wykapani,ale mamy w planach jakis film obejrzec :)
madzinka moj mowi ze to luszczyca:eek:
dzis zarejestrowalam sie do gin na 16 grudnia do kucharczyka,jeszcze u niego nie bylam hmmm no ciekawe,ale ide tylko do niego z tego wzgledu ze blisko domu mam,
heh a do dentysty do dupa blada,w tym roku nie da rady
 
reklama
cześć

Marzenka ja chodziłam do Kucharczyka jak w Ś-nie mieszkałam, jak dla mnie fajny gościu, ale uważaj bo już 2 razy zemdlał przy pacjentce:-), ale generalnie ja byłam zadowolona, tylko, że on juz na żadne szkolenia nie jeździ, także z nowości to za dużo Ci nie powie.Buziaki dla Dawidka;-)

Kasia dopiero esa zobaczyłam, zaraz odpisze;-)

Anes kochana, Ty wpadnij do mnie na kawuche w któryś dzień rano, bo bym chciała pogadać;-)

wszystkie pozdrawiam i życze miłego wieczorku;-)
 
mje dziecko nie zna litosci...od ok 5.30 gania mnie :confused2:
najpierw bylo mama si si, pozniej mama ka ka a pozniej mama am am... co sie polozyłam to znowu wolal... wlaczylam mu bajki i myslalam ze sobie jeszcze poleze, bo ciezko mi cos dzis wstac bylo to nieeeeeeeeeee znwou "mama oć" i ciaga mnie do siebie zeby sie z nim bawic :oo2:
 
dziewczyny a coi sie dzieje z megi17?? jakos dawno jej nei bylo...
...dobra ide sobie sklepac jakies sniadanko :-)
milego dnia!!!
 
reklama
Do góry