reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
dzień dobry!! Ja żyje;)) Dopiero wstałysmy.
Beti, super ze zaglądasz!
Pr a jak tam ten to ten teges? mnie cos dzisiaj jajnik boli, ale to chyba owu.

Larvunia, w sierpniu jechałam do kostrzyna przez krzeszyce pooooowolutku myslałam ze Cie wypatrze ale sie nie udało. a nie moglam sie zgadac bo ani tel, ani internetu wtedy nie mialam....

Madzia a Ty co taka dzisiaj?? AAA obiadek juz pewnie gotowy;)

Blond dawaj przepis mój K lubi smalczyk

Dobra ja zawijam rogala i ide myc łeb i sie ubrac.

Aha Larvunia pytałas o Megi, ona z netem ma problem.
 
dzieki dziewczyny za odp co do megi...
katgen spisz sobie tel wiesz gdzie sa nasze namiary i nastenym razem zapraszam na kawusie :tak:
 
no napewno Larvunia!!
A Marzenka dostałas smsa wczoraj??

a moja młoda zalozyła sobie przescieradlo na głowe nioc nie widzi i biega po całej chacie wariat mały no!!
 
Aha dziedwczyny, nie wiem czy któraś z Was oglądala wczoraj exspres reporterów?
NIGDY w życiu nie logujcie sie na stronie pobieraczek.pl
mają bardzo skomplokowany regulamin który zawiera w sobie opłate jakas tam 100zł za cos tam i strasza sadami, komornikami.
A reklama na ich stronie jest ze 10dni za darmo. Afera na maksa juz ponad 60tys. ludzi oszukali. uważajcie
 
Kasia a co to za strona tak wogole??

larvunia ja sie wybieram do kostrzyna przez krzeszyce :tak::tak: w piatek za tydzien :tak::tak:chyba...

a megi dzis na kawe do mnie przychodzi kolo 12 :tak:...

a teraz mykam powiesic firany bo juz wyprane :-):-)
a pozniej na jakis spacer....co macie na obiad???
bo ja nic nie wymyslilam jeszcze :no::no:


to narazie !!!
 
reklama
no dawid spi wiec mam chwilke,robota nie zajac,teraz mam czas dla siebie:-Di dopijam poranna zimna kawe:wściekła/y::wściekła/y:
hehe larvunia znam to:tak:takie wstawanie o 5-30 to idzie zwariowac,
blond witaj wklubie moj tez 6-15 sie obudzil:-D:-Dale teraz spi mma nadzieje ze nie obudzi sie po pol godz:-D
wiesz ale ty to masz dobrze bo malego do zlobka dajesz i zglowy hehe a ja tu sie musze meczyc przez caly dzien,no coz taki los mamusiek:-)
beti slyszalam o tym kucharczyku,ale ide tyle ze wzgledu zeby mi anty przepisal bo prywatnie nie mam siana,kurde juz dawno nie bylam u faceta bo od 2 lat do kobietki chodzilam i tak jakos dziwnie...
madzia ha wyprzedzilas mnie,bo ja tez mam zamiar wyprac firanki:-D:-D
 
Do góry