reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

czesc laski no ja dzisiaj mam humor :-)
nowe autko kupione a stare ma kupic dzisiaj albo jutro facet na 100% ciagnie sie tu po niego 400km

a ja na obiad nie wiem wczoraj zrobilam pulpety w sosie chrzanowym no moj M to sie najadl ze ojoj
 
reklama
katgen no wlasnie nie moge:eek:
no jak nie bedzie padac to pojde i zakryje dawida spiworkiem tak by mu nie wialo,treaz u mnie sloneczko wychodzi to mam wielka nadzieje ze do 13 sie rozpogodzi:tak:
larvunia pomysl sobie ze dzieki takiemu oprowadzaniu byc moze wyjdziecie na prosto:tak:i od razu lepiej:tak:
 
Witam z rana my jak zwykle ostatnie wstałysmy
Marzenka nie ma za co.
Katgen ja juz cała w strachu :-D:-D:-D:-D
Pr no to niezły miałas apetyt apetyt :-)ale co tam raz kiedys mozna.Ja kiedys zjadałam tyle samo co mój facet tylko ze on 100kg i 189cm a ja nikczemne 164cmi wtedy 47kg.Był w szoku jak zobaczył ile jem np 2 duze schabowe talerz ziemmnieków i surówka :-):-):-)Z resztą ja zawsze duzo jadłam mama mówiła ze kon chyba jest bardziej ekonomiczny niz ja;-);-)Larvunia tez wie cos na ten temat(kebab) :-D:-D:-Dale juz mi przeszło
Blond naucz Rafałka spiewac to chłopak chociaz zarobi na swoich krzykach:-D:-D:-DNie no zartuje biedna Ty jestes.Ja mojej zatykam paszcxze jakims owocem albo waflem od lodów albo daje jej plastikowe miski łyzki i klamerki spokój przynajmniej na 40min ale ostatnio zaczeła rozwalac klamerki wiec musze pilnoiwac zeby nie pozarła.Własciwie to moja nie krzyczy tylko jeczy a i kredki jeszcze pomagajabo bardzo lubi rysowac wszedzie:eek::eek:nawet klape od kibla mam popisana:shocked2::confused2:
Ciasteczko jak sie czujesz?
Magda co na obiad serwujesz?
Aneteczka ja do tej pory mam czasem takie pobódki a jak była młodsza dostawałam tez czasem z bańki .
Cos jeszcze miałam pisac ale jak zwykle zapomniałam
Aa miałysmy isc dzis na PG bo nie byłysmy 2 tyg ale chyba nie pózjdziemy ojciec nam sie zepsuł i cos go cały bok boli nie moze sie ruszac(za kare pewnie)A z buta nie chce mi sie isc bo jak mnie deszcz złapie to doopa
Dobra uciekam miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
Hejka,ale skrobiecie hehe:-):-)
my wrocilismy ze sklepu i zaczelo padac troszke zmoklismy wrr co za pogoda do bani...
na obiad wlasnie gotuje zupe dzis zimowa (mrozonka hortex)...
a tak to nudy...:tak:

PR wspolczuje biegania na 6 pietro masakra..!!!...:wściekła/y::wściekła/y:

ciasteczko chwal sie co za bryke kupiliscie?? no to sie bedziesz wozic hihi...:-D:-D

larvunia moze w koncu mieszkanko sie sprzeda wtedy bedzie git...dobry masz obiadek....:tak::tak:

marzenka fajnie ze zamek dziala,chyba twoj ma czarodziejskie raczki heh...czemu nie mozesz przez neta placic??

dobra ide robic zupe narka !!:-):-)
 
reklama
czesc Befatka
jak sie czuje jak w domu to ok ale jak wyjde to kaszle i tak jakbym miala zapalenie pluc mio grzezi ale to tak jest po chorobie ale jest juz ok:-):-)
a tym tez jezdzimy naszym ale jak gosciu kupuje to juz niech sobie stoi
a nowy to BMW ale mlodszy nie nowy bo na takiego nie stac
 
Do góry