reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
hej moj własnie zasnoł niech sobie pośpi bo o 4 rano jedzie. Młoda wlazła do niego do łóżka moze zaraz kimnie bo spała od 16 do 19 i teraz szalała z tatusiem. Chciałam ja obudzic ale sie nie dało nieprzytomna.

Larvunia- 3maj sie babko jutro beszie lepiej.
A ja od jutra znow słomiana wdowa. Jak ja tego niecierpie. Pewnie sie zdołuje na maksa... Ide kimkac papa
 
Ratunku mój dziec jeszcze wariuje.Wykapana ,najedzona doopa sucha a ta zamiast spac w łózeczku tany tany i cały reperuar jedzie po kolei było juz ija ija łłoooi lalalala na 100 sposobów ,litle indians i nie pmaietam co jeszcze.Dziec litosci nie ma a ja pragne isc polezec w wannie
strasznie mnie dzis krzyz napierdziela i chyba mnie prtzewiało.
Dobra juz nie marudze miłej nocki
Larvunia dasz rade ;-);-)poskromisz berbecia

Annes ja sie czuje tak cały czas:zawstydzona/y:mój cały dzien spi,pózniej idzie do pracy nawet jak ma wolne to musi opdespac wiec tak jakby go nie było(potrafi przespac 14-16h z 1 przerwa na siusiu).Czasem mi sie wydaje ze on poprostu nie chce tego czasu z nami spedzac no ale chociaz dzwoni do nas z pracy.Dobra nie chce sobie wkrecac krzywych faz przed snem.
Spokojnej nocki dziewczynki moje kochane(wszystkie)
 
Dzien dobry co jeszcze spicie??

kasia tak mam antywirusa
ale narazie jest ok,moze sie naprawilo samo :-D:-D

milego dnia !!!:-):-):-)
 
Witam z rana
My własnie zjadlyśmy śniadanko. Nati szaleje. Paweł pojechał po 4 :-(

Befatka- tak to z tą praca jak chcesz zarobić to kosztem czegos.:no: smutne bo dzieci na tym traca.
Kasiu-jak tam Izusia zdrowa juz?
Madzia-komouter sie przestraszył ze do Warszawy go wyślesz.
 
helol:)
katgen juz sie boje ;p

a nam sie wczoraj winda zepsulai do dzis rana jeszcze zepsuta i nie mialam jak z mloda wyjsc na spacer:( bo nie bede tachac wozka z 6 pietra a potem do gory :wściekła/y:
 
reklama
Witam Was,

Katgen- juz sie boje:-p:-p:-pgratulacje nasza pani moderator:-D

Ja też, ja też chce u siebie windę:zawstydzona/y:co prawda to tylko 1 piętro, ale o ile byłby lżej:-D
My wstaliśmy. Dziś mały obudził mnie kopniakiem w twarz:sorry:poraz kolejny, niezwykle subtelny gentelmen mi rośnie:-)
Kawka wypita, synek przebrany, bawi się w krzesełku do karmienia:happy:
 
Do góry