reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
no ale pojutrze masz wizyte wiec bedzie wszytsko jasne.
Ja z kawka siedze. Młoda bajke ogląda. zartaz chyba pójdzie spac bo marudzi jakos dzisiaj. co za pogoda wogole?? wieje jak cholera...
Annes to kiedy na prawko znowu ruszasz Kobieto??
Madzia a jak ciasto?

Larvunia? Marzenka a Wy dzisiaj co???
 
a mnie wczoraj dopadl taki wiczy apetyyt ze normalnie pochalanialam wszystko zzarlam pol sloika pieczarek w occie wielki talerz zupy 2 kanapki platki z jogurtem kefir i jeszcze zelki masakra jakas;p
 
Annes pytałas o Izke, juz jest prawie ok. Jeszcze jej tam coś żężoli a nie chce odkaszlnąć. Daje jej eurespal na noc.
 
jestem jestem:-)
od samego rana wzielam sie za robote:-Dteraz fasolka mi sie robi:tak:
kurcze a ja dzis to na bank musze isc bo rachunek musze zaplacic,juz termin minal wczoraj:wściekła/y::wściekła/y:a ja nie mialam jak isc.ale ten wiatr mnie przeraza:wściekła/y::wściekła/y:no ale musze isc nie mam wyjscia,oby tylko nie padalo
a co z tym zamkiem:-D:-Dmoj normalnie otworzyl drzwi od zewnetrznej strony,wiec niewiem co jest grane dzis juz normalnie sie otwieraja:-):-)
befatko dzieki ze mi podalas ta stronke,hehe teraz sobie leze z ranka i ogladam,fajnie:-):-):-):-)
 
Co robicie na obiad? bo pomysłu mi brak...
Marzenka a nie mozesz przez internet przelewu zrobić? bo rzeczywiscie wieje jak cholera:szok:
 
reklama
jestem jestem, mialam problemy z netem rano...
u nas pada, wieje i jest zimno :-(
a na obiad mam dzis mielone z ziemniolami + ogorki ze sloika a dla mlodego kalafiorek gotowany :tak: Promocja w lidlu byla na mielone heheheh...

Kurde dzis kolejni przychodza ogladac mieszkanie, juz mi sie niechce bawic w oprowadzanie ludzi :confused2: nudzi mnie to juz....I kazdemu tlumacz od podstaw co i jak.... pppfff...
na 15.30 w gorzowie musimy byc.

milego dnia!!!
 
Do góry