reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Czesc laski :-):-)
Az miło czytac tyle stron naklepałyscie.
Normalnie nie wiem od czego zaczac.Moze poprostu sie przywitam i zaraz uciekne;-)
Wiec witam i uciekam rozprostowac plecy puki mały łotrzyk jeszcze spi.Juz ponad 2h a wczoraj to mi do 12szlała

Annes ale fajnie wygląda dzidzia na Twoim suwaczku ma brwi jak dzidek mróz :-D:-Dsweet

 
reklama
witam po wekendzie :-)
ale sie rozpisalyscie :-) ale wszystko przeczytalam :tak:

co do tymszana to ja osobiscie jestem bardzo zadowolona, prowadzil mi ciaze i byl wyczulony na wszystkie nieprawidlowosci... moze ma czasami dziwne odzywki np mnie sie zapytal czy jestem pewna ze dziecko jest mojego meza, ja potraktowalam to jako zart ale inne to sie burza na tego typu zachowania. Nigdy nie mialam tez takiej sytuacji ze mnie nie przyjal ale trzeba byc u niego do 10 wtedy jest pewnosc ze przyjmnie :-)

kasia 001 czechow jest 2 km od gorzowa zwykly autobus mzk tu dojezdza wiec dla mnie to nie problem podjechac do gorzowa np na spacerek :-) a gdzie chodzilas do liceum?? bo ja tez jestem ze staszica a dokladniej z tuwima i chodzilam do 8 lo tam na dunikowskiego :-) a znasz moze natalie zajner albo marte karska?? one mieszkaja wlasnie na sportowej :-)
 
Befatka- nio zima idzie to nawet maluszki w brzuszkach oszroniały :-D

Paweł za godzine bedzie. Na 9 h bo mosi sie wypałzować. Natala śpi pewnie bedzie do pozna wojować.
Niuska fajnie macie z tymi podmiejskimi nam tez by sie takie przydały to bym do Katgen pojechała na spacer heheh
 
a ja wlasnie przekasilam grzeska o smaku toffi:-D
dawidek na cale szczescie spi i taka cisza w domku az milo:tak:moj pojechal do mamy wiec luzik:tak:
wlasnie wrocilam ze sklepu.musialam sie troszke dotlenic bo caly dzien w domku to idzie zwariowac,no i fasole trezba bylo bo jutro robie fasolke po bretonsku
ale sie troszke wkurzylam bo sie cieszylam ze w piatek moj ma wolne,zawsze to nam weselej,no i tu dupa bo mialobyc tak ze w czwartek wrocilby w nocy i piatek wolny,a tak teraz w czwartek ma na 13 do pracy i wroci dopiero w piatek ok 14:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jak dla mnie bez sensu:wściekła/y:
no coz trzeba bedzie sie czyms zajac:cool:heh mam w planach wymyc kafelki w lazience:-D:-D:-D:-Dhehe ale ze mnie glupol:-D:-D:-D:-D:-D
 
hej
a co Wy za ciasto dzisiaj pieczecie?dajcie przepis...chyba ze gdzies jest a ja nie zauwazylam:zawstydzona/y:
Mlody dal dzisiaj popalic.od 16 do 19 sie darl na caly blok.nie wiem o co mu chodzilo naprawde:eek:normalnie chodzil i krzyczal.a ja normalnie uciekalam juz przed nim.
teraz chinska zupke wcinam i na tv ide :)
 
Blond, dodałam przepis na wątku z przepisami...
ja pojadlam pistacje wypilam piffko i zaraz ide lulu
Dobrej nocy...;)
 
Dobranoc :-):-):-)

marzenka kafelki myc to wpadnij do mnie do lazienki bo nie pamietam kiedy ostatni raz je mylam hihi....:-D:-D

katgen dopiero co kac cie meczyl a teraz znowu piffko ty to masz glowe :-D:-D

blond moze rafalek mial zly dzien?? :-D:-D

larvunia a ty gdzie jestes? jak z mieszkaniem dzis poniedzialek odezwala sie ta kobitka co byla zainteresowana??

u mnienarazie odpukac komp dziala dobrze hmm...dziwne to wszystko

no nic do jutra !!!:tak::tak:
 
reklama
heh magda ciebie obudzic o 3 w nocy to bedziesz wiedziec co sie tu dzieje heheh...
a tak powaznie to mam dola... jakos taka chandra mnie naszla, mlody dal dzis mi czadu, niedobry na maxa byl, mezus mnie wkurzal i mnie dzis wszystko draznilo...
co do mieszkania to tak, babka dzwonila, ale ma problemy z kredytem i prosi o cierpliwosc bo nawet nie wie czy ma zdolnosc kredytowa. JAk ktos inny sie nawinie ze kupi to trudno. KTo pierwszy ten lepszy...

mlody dopiero zasnol, zmeczona dzis tez jestem, ide zaraz tez w kimono... Mlody dzis w naszym wyrku, swoje z premedytacja zlal 3 razy! Wlasnie sie suszy :wściekła/y: Zrobil to specjalnie.. wiem o tym.

no to dobrej nocy kochane!
 
Do góry