reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

na 11 marca według ostatniej @ ale zobaczymy co powie na 3d bo ona określiła mi dokładną date z Natalka i w ten dzien zaczełam rodzić:-).
 
reklama
to super, juz sie nie moge doczekać Annes;)
A Madzia tak jak jest w przepisie tyle pieklam tylko po tym czasie wyłaczylam piekarnik i zostawiłam otwarte dzrzwiczki. aha ono musi mocno ostygnac zeby kroic bo inaczej jak budyn jeszcze ciepły to sie bedzie rozwalac. wystaw na balkon najlepiej
 
ok,wiem ze ono musi dobrze wystygnac bo budyn wyfrunie heh..:-D:-D
na balkonie to czasem wrony mi podziobia :wściekła/y::wściekła/y:
ja robie mniejsza blaszke to dalam tylko jeden budyn :tak:...
 
heheh Kasiu juz idziemy.

Nati przyszła i mowi ze aaaa chce dałam jej poduszke i poszła wzieła pici i gugu przykryła sie kocykiem na kanapie i zasypia. Kochana...
 
reklama
Do góry