reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
a gdzie reszta?
ja czekam az sie dawid obudzi,zaraz 4 godz jak spi,hmm co mu sie stalo:eek:
kurde co z tym zamkiem:wściekła/y::wściekła/y:no nic musze poczekac az moj wroci z pracy:eek:mam tylko nadzieje ze uda sie mu wejsc do domu
dobrze chociaz ze nie mam powaznych planow na dzis:-D
kurde a ja zla na siebie jestem,bo nakrzyczalam na dawidka,a niepowinnam byla:zawstydzona/y:
 
marzenka- nie przejmuj sie kazda mama kzyczy na dziecko czasem. Ja tez krzyknełam kilka razy na Natalke. I potem głupio mi było. Teraz staram sie jej tłumaczyć.
 
Hej po 2 godz komp odpalil wrr...wiec szybko pisze ale jutro idzie do naprawy i jak tutaj kumpel nie naprawi to jedzie az do warszawy na jakies 14 dni wiec jutro zobaczymy...
ja wlasnie zrobilam tego placka i juz jest w piekarniku az boje sie go wyjac pozniej ciekawe co wyjdzie..
na dworze pada deszcz wiec nudzimy sie w domu...:tak::tak:

marzena to ci sie porobilo z tym zamkiem heh,ja ciagle krzycze na tych moich urwisow...:-):-)

 
ja robiłam porządki w szafce Izki. Mam tyle za małych ciuszków ze nie mam gdzie ich trzymac. Annes musisz wpasc i przegladniey które Twoje. Mniej wiecej juz posegregowałam. A no i mam dla Ciebie po Izce caaaaałą górę dla Maleństwa...tylko musze wiedziec co bedzie. Kiedy masz wizyte? no i czy bedziesz chciala wiedziec? ja bym nie wytrzymała. Mówiłas ze nie. ale ciekawa jestem czy wytrzymasz..
 
Kasiu- Ja chciałam Paweł nie chciał. Ale ostanio z nim rozmawiałam i powiedziałam ze chciałaby wiedziec którą pościel i które ciuszki przygotować. No i sie dał prekonać. Wizyta 14 grudnia o 19 i dowiemy sie czy to Zośka czy Miłosz:-D
 
reklama
Do góry