reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

a tak dla poprawy humorów:
Gdy Bóg stworzył Adama i Ewę, rzekł im:
- Mam dla Was dwa prezenty. Jednym z nich jest sztuka siusiania na stojąco...
Wtedy Adam skoczył do przodu i krzyknął:
- Ja!!! Ja!!! Ja!!! Ja to chcę, proszę Panie, prooooszę, istotnie ułatwi mi to życie.
Ewa się zgodziła, mówiąc, że takie rzeczy nie miały dla niej znaczenia. Wtedy Bóg dał Adamowi prezent, a ten zaczął krzyczeć z radości. Biegał po Rajskim Ogrodzie i obsikał wszystkie drzewa i krzaki, biegał po plaży wysikując rysunki na piasku... Nie przestawał się z tym obnosić. W końcu Ewa spytała:
- Panie, jaki jest drugi prezent dla mnie?
Bóg odpowiedział odpowiedział patrząc z politowaniem na wariującego jak dziecko Adama:
- Mózg Ewo, mózg...
 
reklama
kurcze szkoda ze ja w gorzowie nie mieszkam,bo pewnie czesciej bysmy sie spotykaly,a tak sama tu siedze jak palec i nie mam zadnej mamuskowej kolezanki na spacery:wściekła/y:a was tam pelno:-D:-D
dawid jeszcze spi,odrabia nocne zaleglosci :tak::tak:
katgen podaj podaj ten przepis bo ja wlasnie ostatnio myslalam zeby zupke taka zrobic:tak:
a ja jutro robie fasolke po bretonsku,moj m sobie zazyczyl:tak:
 
kasiu ty kombinatorko:-D
a ile ma jej coreczka?a moze dobra okazja by byla jak bys przyjechala do mnie wtedy bysmy sie spotkaly:-)no ale powiedz spoko jest?
 
reklama
Do góry