reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Kasia w sumie chyba ok, ale wtedy też się dobrze czułam i doopa, jednak tam trafiłam, więc nie zapeszam;-)

ja też lece dalej do pracy
 
no to dobrze kochana;)
A u nas młoda chce przetrzymac az oni przyjada, ale nie wiem czy ona da rade. złości sie a spać nie chce.
 
hello, wlasnie wrocilam z gorzowa... ledwo dycham, bo jeszcze wynosilismy smieci z domu po babci... ale tego jest :shocked2:
no i u fryzjera nie bylam :no: podjechalam pod budynek a gosc do mnie w drzwiach, ze przeprasza ale cos mu wypadlo i przelozyc prosi sciecie na jutro :confused2: wiec ide jutro...

ide teraz mlodego spac polozyc i pozniej nadrobie co tam u was...
 
moj M zly jak nie wiem bo cos nam sie auto psuje a pare dni temu wywalilismy kupe kasy na jedna czesc, mozna swira dostac i wkurw...mnie ten nasz ford :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a wsumie 3 mechanikow co innego mowi a za kazde rozebranie bebechow kasuja ze zalamka:-(
wsumie niedlugo to bym mogla robic za pomagiera mechanika bo 3/4 rzeczy wiem co gdzie pod maska tylko naprawic nie umiem, moze pomylilam zawody:-D:-D:-D
a wy macie gosci kochane a ja nawet na dwor nie moge wyjsc:-:)-(
no mam nadzieje ze do andrzeje sie wykuruje bo w gosci idziemy:-):-):-)
 
larvunia to wieczorem pewnie padniesz jak kawka po takiej pracy z wyrzucaniem pozostalosci;-)
kazda kasa sie przydaje, nam niedlugo tez cos wpadnie i juz praktycznie jej nie ma
takie zycie
 
Dobranoc ciotki...:-):-)
my juz po kapieli mlody oglada jeszcze baje ale zaraz odpadnie a hanka bedzie ogladac epoke lodowcowa :tak::tak:

larvunia to sie narobilas dzis pewnie,widzialam te mebelki na alegro wasze powiem ci ze nawet nie sa takie zle niktorzy takie cuda lubia :tak::tak:wiec moze sie sprzedadza a duzo bys za nie chciala?? bo widze ze 1 zl bez minimalnej ceny...
i jak z mieszkaniem byla ta babeczka co sie umowila podpisaliscie umowe??


ciasteczko widzisz moze i ty powinnas zmienic zawod :-D:-D
nie dziwie sie wam ze sie wkurzacie wiadomo kasa leci a auto dalej nawala....:wściekła/y::wściekła/y:

no nic do jutra !!!:-):-)
 
nie wiem ile za nie chciec magda:sorry: Jedna babka wycenila je na ok 8 tys za komplet... umowy nie podpisalismy jeszcze w poniedzialek ma dojsc do podpisania jak sie zdecydujemy, bo nie ukrywam ze jedni jeszcze daja wiecej, ale maja sie okreslic do niedzieli, wiec jeszcze czekamy.
no mlodego mezus usypia... mam chwilke dla siebie ;-)
 
reklama
hej
Ale sie napisałyście ale juz wszystko przeczytałam!
Witam nowa kolezanke.

A my jak Kasiula i Izka nie wpadły pojechalismy do mojej mamy pogoda była super. Najpierw plac zabaw a potem spacerek z moja babcia (nati prababcia) i moim 7 miesiecznym kuzynkiem ( nati wujkiem):-D
Potem Nati męczyła babcie dzidaka wujka i psa moich rodzicóe. Dopiero wrociłam mąż mnie jeszcze zdenerwował bo on to ma za dobre serce a my przez to cierpimy. EE szkoda gadać jeszcze wsciekła jestem a w tej ciazy ciagle jestem na niego wsciekła:wściekła/y::-D Z Nati byłam cały czas zadowolona.
 
Do góry