reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

marzenka- nio rodzice przezywaja kazdy postep jak znalazłam pierwszego ząbka to skakałam
beti- dbaj o siebie
larvunia- super ze macie kupców. wszystko sie ułoży
 
reklama
Dzien dobry:-):-)
u nas dzis szybka pobudka o 6:30 mlody wstal ech....
teraz kawka juz odkurzylam chate a pozniej na zakupki do miasta...
smile.gif


larvunia 8 tys wow to super cena !!! widocznie tyle sa warto a masz jakiegos kupca na te meble juz?

ja spadam zajrze pozniej !!!:-):-)

 
myslalam magda ze sie juz nie odezwiesz, bo widzialam cie na n-k heheheh ;-)
ja tez lece z psem, a pozniej ogarnac mieszkanko troche trzeba :tak:
milego dnia!
 
nie kochana musialam wejsc sie tu przywitac hehe z toba :-):-)
no ja tez zmykam kawe wypilam ide pyrki obrac bo dzis chyba placki ziemniaczane zrobie :tak::tak:

narazie kobitki !!!:-)
:-)
 
czesc laski
jejku juz bym chciala isc na dwor, mam dosyc tej choroby, ciagle tylko 37-37,5 a czuje sie jakby mnie czolg przejechal:-:)-(
ladny dzien sie zapowiada, musze tez troche w domu na miotle polatac bo przez te klaki psa to swira idzie dostac:wściekła/y: larvunia ty to wiesz najlepiej :tak:
nawet nie wiem co dzisiaj na obiad zrobic:no: co wy robicie??
 
czesc marzenka
ladny dzien mamy:-) a moj juz rozglada sie za nowym autem tego nie chce nawet jak sie okaze ze jakas duperela poszla
ma na oku jakiegos takie potworka predkosci:-)
 
reklama
Witam

Ciasteczko -zdrowiej , zdrowiej. Dziś piękna pogoda to przynajmniej ubierz się i na balkon wyjdz.

Magda- ja twoje posty to z rana będę omijać, bo się kompleksów nabawiam, taki pracuś z Ciebie. JA zdąrzyłam wstać, zrobić kawę i z Małym sie pobawić:sorry:

Ach.............jaka piękna pogoda, a mój M w pracy, no cóż na spacerek pójdziemy i tak z małym. Dziecko sie dotleni i wogóle , az się chce żyć jak tak ślicznie jest.
 
Do góry