reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hej kobietki
Aneteczka- zgadzam sie ja tez kompleksów sie nabawie jak na Madzie patrze. Kobieta dynamit normalnie.
Lece bo mi chłop marudzi ze nie siedze z nim.
 
reklama
Witam z rana:-D:-D:-D
dopiero sie z łózka zwlekłam a raczej miałam dosc skakania po mnie bo mała od godziny sobie na mnie uzywała.
Jak zwykle nic mi sie nie chce.Chłop jeszcze na siłowni, mała lezy w łozeczku i ogląda tv a ja gotuje jaja na twardo bo mnie sie chce z majonezem ;-)
A na obiad chyba zrobie mielone +sałatka z pekinskiej z greckim jogurtem
Miłego dnia ide sie jeszcze pobyczyc na sofie

 
hej hej ja wrocvilam niedawno zakupy zrobione zaraz ide placki smazyc bo chlop mi tarkuje ziemniole hehe :-D :tak:
a na kolacje dzis serwuje hot dogi :tak::tak:

nie przesadzajcie ze ja taki dynamit hehe :-D:-D

a na dworze bosko !!!

lece dalej narka !!!:-):-)
 
hej hej popludniowo:-)
my juz po spacerku wrocilimsy kolo 13 i tak do wieczora w domku juz bedziemy,niechce mi sie wychodzic juz,czekam az dawid zasnie i bede miec labe:-D:-D
milego dnia dziewuszki:-D
 
A moja Gadzina zamiast spac to od ponad godziny spiewa w łozeczku i ani mysli o spaniu:sorry::sorry:Dałam jej juz nadplanową flaszke mleka myslałam ze ja zmuli a ta nic
 
Hej,a my wlasnie wrocilismy z 2 spacerku jest ladna pogoda to trzeba korzystac..
1,5 godz lazilismy hanka jezdzila rowerem a teraz ide kawke machnac i piore kurtki dziecia takze juz nie idziemy nigdzie czekam na moja mame bo ma przyjsc :tak::tak:

no to narka !!!:-):-)
 
reklama
tiaaaa..., ja z dzieckiem dzis sama , moj na gieldzie od wczoraj wieczora no i mlody obudzil sie i ciagle tylko "mama si si", albo "mama ka ka"...a niedawno bylo "mama am am" no wiec juz nie bylo spania :confused2::sorry:

no my juz po sniadanku, zaraz zbieramy sie na poranny spacerek , jej ale jeszcze polmrok na dworze heh.. no nic ale z psem trzeba wyjsc prawda :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Do góry