reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
cześć;-)

Beatko Wszystkiego Najlepszego Kochana, Spełnienia Marzeń i Samych Radosnych Dni Z Okazji Kolejnej 18`nastki :-):-)

birthday_glitter_graphics_17.gif
 
katgen to bedzie fajnie u ciebie:-Dale pewnie popijecie heheh
kochana jesli mozna spytac to duzo macie miesiecznie za czynsz?
bo jestem ciekawa jak to wyglada mieszkajac na wiosce,tak pytam z czystej ciekawosci
befatko to mialas piekny dzien,zazdroszcze:-)o i kwiatki,kurde ja juz niepamietam kiedy dostalam od mojego:wściekła/y:widocznie nie zasluzylam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
dawid spi juz 2,5 godz hehe fajna cisza:-)u nas to zadkosc,dawida przewaznie tak glosno slychac na klatce ze masakra,,,,
a i zaszlam dzis do kumpeli na rynku i dala mi czapke do przymiezenia dla dawidka,fajna podoba mi sie jest troszke za duza ale na zime w sam raz bedzie:-)19zl ale to wtygodniu jej dam:-Dhehe fajnie jest miec takie wtyki:-D
jak bede miala chwile i niezapomne wstawie zdjecie.
 
ooooooo to jest i 3 kasia:-D
kasia juz dosc dawno pisala,ze sie wyprowadzila gdzies za gorzow chyba niewiem czy kojarze dobrze a nie chce mieszac.i nie ma neta raczej
czesc beti;-)
no jak to gdzie wszystkie?no ja tu jestem:-D
 
O pojawiło się OKO czyli Beti;) Fajnie że do nas zaglądasz Kochana;)

Marzenka placimy teraz 440zł czynszu w tym ogrzewanie i woda i 19zł remontowego.
ale narazie za duzo za wode placimy bo połowe moze wykorzystamy. wiec bedzie duzo zwrotów. a na przyszły rok powiemy zeby nam mniej ustalili za wode.
 
o kurcze kasiu to jak dla mnie to az za duzo,u nas to by bylo ciezko tyle placic za sam czynsz bo jeszze inne rachunki sa.no ale jak bedziecie miec nadplate wiec super bedzie:tak:
my mamy nadplate za prad i do stycznia nie place nic a placilam po 100zl:tak:
 
No wiem ze duzo. ale co no za ogrzewanie 160zł mamy bo juz nie rozliczaja z licznikow tylko za metry. Za wode, nei pamietam ile, szynszu za to ze u nich mieszkanie to jakies 30zł i w tym śmieci, ścieki itp. bo my duzo placimy za ciepłą wode, bo mamy ją z kotłowni. a za prad ustalilismy ze 170co drugi miesiac. i tez za duzo wychodzi. bo sprawdzalismy liczniki.
 
Kasiulka bawcie się dobrze dziś, szkoda, że rodzice nie przyjada, chętnie pogaduliłabym znowu z Twoim tatą o samochodach hehe:-)

Marzenka jutro Dawidek ma swoje małe święto;-)
 
reklama
kasia to moze ja zaczne sprawdzac liczniki :-Dtylko ze ja niewiem o co wtym chodzi:szok:
beti tak tak jutro male swieto:-D:-D:-Dahh jak mi synek rosnie,dzis jak wstal rano patrze na niego a on jakis taki duzy sie zrobil i pulchny:-D:-Dheheh sen to najlepszy srodek zeby szybciej rosl:-D
zmykam pobyczyc sie z moim:-D
 
Do góry