reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Hej :-)

Witam nowa kolezanke :-) tak sie sklada ze jestesmy w tym samym wieku :-) a na imie mam Monika, moja corcia 26 skonczy 2 miesiace wiec az tak duzej roznicy miedzy naszymi dziecmi nie ma :-) ja mieszkalam w Gorzowie a teraz przeprowadzilam sie do Czechowa ale to praktycznie jak Gorzow :-)

Ciasteczko i jak policzylas ile za tego torta bys chciala?? mozliwe ze pisalas ale nie czytalam bo troche sie rozpisalyscie...

A u mnie maz chory i mam 2 dzieci w domu :-D bo jak facet chory to wszystko trzeba wokol niego robic bo on bardzo chory przeciez nic nie zrobi :-)
mnie tez cos bierze ale dobrze ze chociaz Marta zdrowa jest :tak: bylysmy w srode na szczepieniu... jejku jak ona plakala :-( zaluje teraz ze nie wzielam tej szczepionki 6 w 1 no ale odwrotu juz teraz nie ma bo jak szczepilam juz tymi bezplatnymi to teraz juz kalendarz szczepien jest inny niz jakbym szczepila tymi skojarzonymi... przy okazji sczepienia wazyli ja i wazy juz 5300 :-) jak lezy na pleckach to podnosi juz glowke a jak sie smieje :-) a tate to juz raz wysmiala bo mowil do niej zeby sie uspokoila i faktycznie na chwile byl spokuj ale po chwili glosno sie zasmiala i dalej w placz :-) normalnie tak fajnie to wygladalo :-) a tatus jaki zdziwiony byl :-)
 
reklama
czesc laski
kiepsko sie czuje:-( niby temp.brak albo tylko cos kolo 37 jak ja nie lubi chorowac:wściekła/y::wściekła/y:
Niuskaa mam nadzieje ze ja wyzdrowieje do tego 6 grudnia i zrobie ci tego torta... a to z wierzchu to chcesz jakis krem lub bita smietane? czy taka masa co na tm torcie co wkleilam? bo wsumie od tego cena zalezy ale tak jak pisalam 70-80zl
 
ciasto mniaaaami juz wklejam do pyszności.
a co do moderowania, to mam pare pomyslow;) ale musze miec troche wiecej czasu. teraz niestety go brak.
lece dalej pucowac chałupe.
 
witam nowa kolezanke kasie:-)to juz mamy 2 kaski:-)
my juz po spacerku,obiadku:-)
teraz czekam az dawidek zasnie i bede ogladac jakis film:-)
bylam w tej nowej biedronce,ludzi pelno,masakra 40min w kolejce stalam:szok::wściekła/y:a ceny kuszace :-D
katgen dawidek dzis tez staje moj mial okazje widziec:-)fajne uczucie jak sie widzi postepy dziecka:-Dno i smoczek niekapek poszedl w ruch,kupilam taki do nauki tylko gumowy a niekapek stoi i czeka az sie wprawi:tak:
befatko sto lat kochana;-)
zmykam bo mi cos marudzi ehh zycie:eek:
 
Czesc laski
Dziekuje wszystkim za zyczenia:-)kochane jestescie.
Tatus tez sie spisał i dostałam bukiet slicznych róz i prezent w naturze hahaha.A wczesniej w srode zabrał nas do cos ala gorzowski figloraj tylko to miało kilka pieter i sie wyszalałm z młodą wszystkie zjezdzalnie były nasze heehe i pózniej do restauracji.

Bylismy dzis z młodą u ortopedy na kontroli z nózkami wszysttko ok i sladu nie ma ze cos kiedys było nie tak i to chyba najlepszy dzis dla mnie prezent:-):-)
Witam nowa mamusie:-)Dzieki Magdzie juz sporo o Tobie wiemy:-D:-D:-DZartuje Madzia hahaha
Marzenka gratulacje dla Dawidka to Ci sie teraz zacznie hahaha
Ciasteczko duzo,duzo zdrówka
Katgen z twojego opisu domniemam ze ciasto pycha az mi slinka cieknie.Ja mam tiramisu ze sklepu
Larvunia mam nadzieje ze humorek skutecznie sie poprawi po fryzjerze i trzymam kciuki za pomyslny deal.
Niuska dlaWas tez duzo zdrówka.Mój tez tak jak chory to sie zachowuja jakby miał zejsc na katar
Miłego dnia laski a ja ide ruszyc doopsko i zrobic cos dzis pozytecznego

 
Ostatnia edycja:
ja już mam chalupe na błysk. teraz tylko czekanie pozostało. Kurde opóźnienie mają z wyjazdem moi goście i niedawno dopiero wyjechali. a to jednak 400km....
wiec nie wiem, musze jakos Izke przetrzymac do ich przyjazdu.

Magda pogniewalas sie na mnie?
 
hej my po spacerku
Kasia nie pogniewalam sie ja nie z tych :no::no:

a co to za goscie jak moge spytac?? bo myslalam ze siostra z gorzowa miala przyjechac tak pisalas ostatnio...
to na dlugo przyjezdzaja? co dobrego robilas do zarelka??
:-)
:-)
 
Przyjezdza moja siostra, ale nie z gorzowa tylko z Prabut woj.pomorskie i mój brat. (mam 3siostry i 2 braci) A siostra z corkami(22lata i 19lat) i z synem, moim chrzesniakiem 6lat;)
Przyjezdzają dziś i niby do jutra bo jutro chca do siostry do gorzowa jechac ale ja ich i tak nei wypuszcze.
a do żarcia, jutro spagetti zrobie na obiad bo oni moje spagetti bardzo lubią. a tak to jakieś koreczki sledziowe zrobię itp. Oni mają tez cos przywieźć.
a dwie imprezy do opicia moje imieniny zbliżające sie i Kamila obronę.
tylko czemu tak późno przyjezdzaja kurde.
 
reklama
aha no to bedzie pelna chata bedziesz miec wesolo,tylko jak sie pomiescicie heh:-D:-D to dzis pijacy wieczorek u was sie zapowiada heh...fajnie fajnie :-):-)
 
Do góry